Gazetki DUKA

( 3.68 )
liczba ocen: 34

Brak aktualnych gazetek DUKA.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

Dom i Ogród

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna DUKA - Skandynawskie inspiracje  - ważna do 15-06-2019
Gazetka DUKA - Skandynawskie inspiracje Gazetka wygasła 15-06-2019
Gazetka promocyjna DUKA - Bestsellery - ważna do 30-04-2019
Gazetka DUKA - BestselleryGazetka wygasła 30-04-2019
Gazetka promocyjna DUKA - Katalog świąteczny - ważna do 25-12-2013
Gazetka DUKA - Katalog świątecznyGazetka wygasła 25-12-2013
Gazetka promocyjna DUKA - Jesień 2013 - ważna do 21-11-2013
Gazetka DUKA - Jesień 2013Gazetka wygasła 21-11-2013
Gazetka promocyjna DUKA - Jesień 2013 - ważna do 21-11-2013
Gazetka DUKA - Jesień 2013Gazetka wygasła 21-11-2013

Więcej o DUKA

DUKA - elegancja w Twoim wnętrzu

DUKA jest siecią sklepów sprzedających artykuły gospodarstwa domowego i elementy wyposażenia wnętrz. Firma ze szwedzkim rodowodem sięga swoją historią do lat 20 i postaci Hjalmara Blomkvista. Otworzył on w Linkoping swój pierwszy sklep z naczyniami, szkłem kuchennym i wyrobami porcelanowymi. Interes szybko się rozwijał i przynosił znaczne zyski, Blomkvist rozwijał więc sieć sklepów otwierając kolejne placówki w różnych szwedzkich miastach, co doprowadziło do powstania firmy Hjalmar Blomkvist AB. W 1962 roku dawna firma Blomkvista, który w tym czasie był już na emeryturze, połączyła się z szesnastoma innymi sklepami sprzedającymi szkło i porcelanę. Tak powstała sieć DUKA. Nowa firma zaczęła inwestować i rozwijać własne wzornictwo oraz produkcję. Niektóre z zaprojektowanych wtedy przedmiotów wciąż są dostępne w salonach DUKA. Wiosną 2005 roku pięćdziesiąt dwa sklepy w Szwecji stały się sklepami franczyzowymi działającymi pod nazwą Inspiration, pozostałe czterdzieści były zarządzane przez norweski GC Holding i pozostały pod niezmienioną nazwą. Po kilku kolejnych zmianach właścicieli i różnych perturbacjach, ostatecznie szwedzkie sklepy przeszły w posiadanie sieci Cervera, natomiast 42 istniejące polskie sklepy w 2013 roku sprzedano grupie Grass specjalizującej się w handlu artykułami wyposażenia wnętrz. Od roku 2014 zaczęto prace nad rozwojem sklepów franczyzowych pod szyldem DUKA.

Obecnie sieć posiada 57 sklepów w najlepszych centrach handlowych w Polsce. Produkty DUKA nabyć można również w Szwecji, Wielkiej Brytanii, Holandii, czy Bułgarii. Poza sklepami stacjonarnymi DUKA ma prężnie działający sklep internetowy.

Ideą firmy jest tworzenie produktów najwyższej jakości, które będą zachęcały do eksperymentowania w kuchni i pozwalały na czerpanie radości z gotowania i spożywania posiłków. Firma kładzie duży nacisk na walory estetyczne i wzornictwo oferując designerskie produkty, które są nie tylko funkcjonalne, ale również piękne. Przyświeca temu idea mówiąca, że codzienne przedmioty użytkowe również mogą być dekoracyjne i estetyczne.

Oferta sklepów DUKA obejmuje wszystkie niezbędne w kuchni akcesoria. Znajdziemy tu garnki, patelnie i naczynia kuchenne niezbędne do gotowania, sztućce, ceramikę i szkło potrzebne do spożywania posiłków, a także rozmaite akcesoria dodatkowe, tekstylia i dekoracje. W ofercie sklepu znajdują się także urządzenia AGD, elementy wystroju domu i ogrodu, a nawet produkty spożywcze, jak kawa, herbata, czy słodycze.

DUKA pozwoli w pełni wyposażyć kuchnię w sposób funkcjonalny i jednocześnie piękny.

 

Doskonałe oferty w gazetkach promocyjnych DUKA

W trosce o klienta sklepy DUKA organizują bardzo ciekawe akcje promocyjne i specjalne obniżki cen. Warto regularnie śledzić nowości pojawiające się w sklepach, aby nie przegapić wyjątkowych okazji na tanie zakupy. Pomoże w tym dostępna w sklepach i internecie gazetka promocyjna DUKA, w której znajdziesz informacje o aktualnych przecenach i tanim asortymencie.