Gazetki Dino

( 3.85 )
liczba ocen: 784

Gazetki promocyjne Dino

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Dino - Zawsze blisko Ciebie - Dino       - ważna do 21-06-2022
Gazetka Dino - Zawsze blisko Ciebie - Dino Gazetka wygasła 21-06-2022
Gazetka promocyjna Dino - Katalog alkoholi Dino - ważna do 18-06-2022Treści dla osób pełnoletnich
Gazetka Dino - Katalog alkoholi DinoGazetka wygasła 18-06-2022
Gazetka promocyjna Dino - Zawsze najbliżej Ciebie z Dino! - ważna do 14-06-2022
Gazetka Dino - Zawsze najbliżej Ciebie z Dino!Gazetka wygasła 14-06-2022
Gazetka promocyjna Dino - Dino jest najbliżej Ciebie - ważna do 07-06-2022
Gazetka Dino - Dino jest najbliżej CiebieGazetka wygasła 07-06-2022
Gazetka promocyjna Dino - Najbliżej Ciebie - Dino  - ważna do 31-05-2022
Gazetka Dino - Najbliżej Ciebie - Dino Gazetka wygasła 31-05-2022
Gazetka promocyjna Dino - Katalog alkoholowy Dino!  - ważna do 28-05-2022Treści dla osób pełnoletnich
Gazetka Dino - Katalog alkoholowy Dino! Gazetka wygasła 28-05-2022

Przeglądaj podobne gazetki

Wszystkie Sklepy Dino w różnych miastach

Zobacz Sklepy Dino w całej Polsce »

Więcej o Dino

Codzienne zakupy tylko w Dino

Dino Polska S.A. jest polską siecią sklepów spożywczo-przemysłowych prowadzących sprzedaż detaliczną. Firma powstała w 1999 roku za sprawą Tomasza Biernackiego. Sklepy Dino zlokalizowane są przede wszystkim w małych i średnich miastach oraz na obrzeżach dużych miast. Firma zaczynała na terenie województwa wielkopolskiego, by stopniowo rozrastać się na inne obszary Polski. Obecnie sieć sklepów obejmuje ponad 600 placówek handlowych zlokalizowanych w województwach: wielkopolskim, dolnośląskim, lubuskim, opolskim, łódzkim, kujawsko-pomorskim, świętokrzyskim, śląskim, mazowieckim, zachodniopomorskim, małopolskim i pomorskim.

Rozwój firmy doprowadził w 2007 roku do założenia przez Biernackiego spółki Dino Polska Sp z o. o., jednak dalszy dynamiczny rozwój sieci wymusił przekształcenie jej w spółkę akcyjną.

Sieć logistyczna firmy opiera się na trzech dużych centrach logistycznych - w Krotoszynie, Jastrowiu i Piotrkowie Trybunalskim. Tak rozlokowane centra logistyczne pozwalają na szybkie zaopatrywanie sklepów, dzięki czemu na półki trafiają produkty świeże i wysokiej jakości.

W czerwcu 2010 roku 49% akcji przedsiębiorstwa zostało wykupionych przez fundusz inwestycyjny Enterprise Investors za kwotę 200 milionów złotych. Nawiązanie współpracy z funduszem spowodował szybki rozrost firmy, a liczba sklepów zwiększyła się ze 111 w roku 2010, do 628 w roku 2016. W kwietniu 2017 roku Enterprise investors ulokował wszystkie akcje spółki w ramach oferty publicznej na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Asortyment sklepów Dino obejmuje około 5 tysięcy różnych produktów. Każdy sklep posiada stoisko mięsne z obsługą. Szeroki wybór mięs i wędlin wyróżnia sklepy Dino na tle innych sieci. Spółka jest bowiem właścicielem zakładów mięsnych Agro-Rydzyna i jedynym dystrybutorem produktów tej marki.

Sieć dba również o najwyższą jakość produktów świeżych - warzyw i owoców - prowadząc szczegółowe kontrole i rygorystycznie sprawdzając, czy towar spełnia normy jakościowe. Kontrola odbywa się na każdym etapie, od wyboru najlepszych producentów, przez monitorowanie produkcji, selekcję asortymentu przy dostawach, magazynowanie i transport, aż po stały nadzór ekspozycji towaru w sklepach.

Dbałość o klienta przejawia się nie tylko ścisłą kontrolą i zapewnieniem najwyższej jakości towaru na półkach sklepów Dino. To również doskonała obsługa zapewniająca miłą atmosferę i profesjonalną pomoc przy zakupach.

O wysokich standardach firmy świadczą liczne nagrody, jak przyznany w 2011 roku Laur Konsumenta, wyróżnienie Gazel Biznesu w roku 2012, zdobyty w 2013 Hermes w kategorii sieci supermarketowych i wiele innych wyróżnień.

Dino to gwarancja najwyższej jakości produktów i usług w przystępnych cenach!

 

Super oferty w gazetce promocyjnej Dino

Ciekawe promocje, liczne przeceny i oferty specjalne są codziennością w sklepach Dino. Gazetka promocyjna dostępna w sklepach i na stronie internetowej zapewni, że zawsze będziesz na bieżąco z najlepszymi okazjami, a Twoje zakupy staną się jeszcze przyjemniejsze!