Gazetki Delikatesy Centrum

( 3.7 )
liczba ocen: 935

Gazetki promocyjne Delikatesy Centrum

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Delikatesy Centrum - Ścięte ceny w Delikatesach Centrum! - ważna do 16-09-2020
Gazetka Delikatesy Centrum - Ścięte ceny w Delikatesach Centrum!Gazetka wygasła 16-09-2020
Gazetka promocyjna Delikatesy Centrum - Super ceny w sklepach Delikatesy Centrum! - ważna do 09-09-2020
Gazetka Delikatesy Centrum - Super ceny w sklepach Delikatesy Centrum!Gazetka wygasła 09-09-2020
Gazetka promocyjna Delikatesy Centrum - Tydzień wielkich korzyści w Delikatesach Centrum - ważna do 02-09-2020
Gazetka Delikatesy Centrum - Tydzień wielkich korzyści w Delikatesach CentrumGazetka wygasła 02-09-2020
Gazetka promocyjna Delikatesy Centrum - Magazyn kulinarny Delikatesy Centrum - ważna do 31-08-2020
Gazetka Delikatesy Centrum - Magazyn kulinarny Delikatesy CentrumGazetka wygasła 31-08-2020
Gazetka promocyjna Delikatesy Centrum - Od czwartku w Delikatesach Centrum - ważna do 26-08-2020
Gazetka Delikatesy Centrum - Od czwartku w Delikatesach CentrumGazetka wygasła 26-08-2020
Gazetka promocyjna Delikatesy Centrum - Ścięte ceny w Delikatesach Centrum! - ważna do 19-08-2020
Gazetka Delikatesy Centrum - Ścięte ceny w Delikatesach Centrum!Gazetka wygasła 19-08-2020

Przeglądaj podobne gazetki

Wszystkie Sklepy Delikatesy Centrum w różnych miastach

Zobacz Sklepy Delikatesy Centrum w całej Polsce »

Więcej o Delikatesy Centrum

Delikatesy centrum - wysokiej jakości produkty spożywcze

Delikatesy Centrum to franczyzowa sieć detalicznych sklepów spożywczych. Od 2006 roku cała sieć jest zarządzana przez spółkę Eurocash Franczyza, która wchodzi w skład Grupy Eurocash. Jak sama nazwa wskazuje, Delikatesy Centrum to sklepy spożywcze oferujące głównie produkty wysokiej jakości - przysmaki i delikatesy. Na ich półkach sklepowych znajdują się towary wysokogatunkowe, w konkurencyjnych cenach. Najważniejszą wartość w Delikatesach Centrum stanowi jakość. Dotyczy się to zarówno jakości produktów, jak i obsługi klienta na najwyższym poziomie.

Delikatesy Centrum to sieć ponad 1000 sklepów, które zlokalizowane są głównie w południowo-zachodniej i centralnej Polsce. Sieć została założona w 1999 roku. Od samego początku w sklepach Delikatesy Centrum dużą wagę przywiązywano do jakości towarów, odpowiedniej ekspozycji produktów oraz miłej i profesjonalnej obsługi. Te wartości odgrywają kluczową rolę w Delikatesach Centrum po dzień dzisiejszy. 

Na półkach sklepowych w Delikates Centrum można znaleźć produkty, takie jak świeże warzywa i owoce od lokalnych dostawców, mięsa i wędliny, sery i nabiał, soki i napoje, kawy i herbaty, suche makarony, kasze i ryż oraz przetwory, konserwy, słodycze i przyprawy. Są to zarówno towary znanych marek, jak i produkty od małych, lokalnych przedsiębiorców. Najważniejszą cechą wspólną produktów sprzedawanych w Delikatesach Centrum jest wysoka jakość. Podczas zakupów w Delikatesach Centrum zawsze można liczyć na profesjonalną obsługę oraz doradztwo. Pracownicy sklepów tej sieci są odpowiednio wykwalifikowani i doskonale znają sklep, w którym pracują. Dlatego klienci Delikatesów Centrum mają możliwość zwrócenia się po fachową pomoc do kadry pracowniczej, która chętnie pomoże np. w znalezieniu konkretnych towarów lub informacje o produktach.

Program lojalnościowy i gazetki promocyjne - źródło rabatów w Delikatesach Centrum

Delikatesy Centrum regularnie wydają swoją własną gazetkę z promocjami. Jest ona dostępna zawsze w sklepie, w formie papierowej. Umieszczona jest w takim miejscu, aby klienci zaraz po wejściu do środka mogli wziąć jeden egzemplarz i zapoznać się z zamieszczonymi w gazetce promocjami, które aktualnie obowiązują w sklepie. Gazetki Delikatesów Centrum dostępne są również w formie elektronicznej, na stronie internetowej sieci. Wszystkie produkty są posortowane według kategorii, co znacznie ułatwia zapoznanie się z ofertą promocyjną oraz znalezienie interesujących produktów wśród wszystkich artykułów w gazetce.

Gazetki promocyjne Delikatesów Centrum wychodzą regularnie, raz w tygodniu. Zmieniana jest wtedy cała oferta promocyjna. Pojawiają się w niej nowe produkty wysokiej jakości w bardzo korzystnych cenach.  Gazetki promocyjne to nie jedyne źródło promocji i rabatów w sklepach Delikatesów Centrum. Osoby, które chcą uzyskać dodatkowe kupony znizkowe na wybrane produkty mogą skorzystać z programu lojalnościowego Delikarta. Wystarczy założyć specjalną kartę i zacząć korzystać ze specjalnych ofert!

Delikarta umożliwia zbieranie specjalnych kuponów rabatowych na wybrane produkty. To także możliwość korzystania ze specjalnych cen na wybrane produkty, które obowiązują tylko i wyłącznie członków programu lojalnościowego sieci Delikatesy Centrum. Na posiadaczy Delikarty czekają również specjalne ceny na produkty z tzw. Tygodnia Smaku, czyli z oferty specjalnej, zmienianej co tydzień, w której znaleźć można wyjątkowe produkty do przygotowania przepysznych dań z przepisów Delikatesów Centrum.