Gazetki Dekoria

( 2.58 )
liczba ocen: 243

Brak aktualnych gazetek Dekoria.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

Dom i Ogród

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Dekoria - Katalog jesień i zima Dekoria - ważna do 31-12-2021
Gazetka Dekoria - Katalog jesień i zima DekoriaGazetka wygasła 31-12-2021
Gazetka promocyjna Dekoria - Kolekcja Wiosna-Lato w Dekoria - ważna do 31-08-2021
Gazetka Dekoria - Kolekcja Wiosna-Lato w DekoriaGazetka wygasła 31-08-2021
Gazetka promocyjna Dekoria - Inspiracje na święta - Dekoria - ważna do 31-12-2020
Gazetka Dekoria - Inspiracje na święta - DekoriaGazetka wygasła 31-12-2020
Gazetka promocyjna Dekoria - Jesień/Zima 2020 Dekoria - ważna do 31-12-2020
Gazetka Dekoria - Jesień/Zima 2020 DekoriaGazetka wygasła 31-12-2020
Gazetka promocyjna Dekoria - Dekoria - dekoracje - ważna do 18-05-2020
Gazetka Dekoria - Dekoria - dekoracjeGazetka wygasła 18-05-2020
Gazetka promocyjna Dekoria - Wiosenna kolekcja w Dekoria - ważna do 15-04-2020
Gazetka Dekoria - Wiosenna kolekcja w DekoriaGazetka wygasła 15-04-2020

Wszystkie Sklepy Dekoria w różnych miastach

Zobacz Sklepy Dekoria w całej Polsce »

Więcej o Dekoria

Dekoria - najpiękniejsze dekoracje dla Twojego domu

Dekoria jest jedna z najbardziej znanych i cenionych marek w branży dekoracji wnętrz. Firma blisko współpracuje z najlepszymi producentami tkanin i światowymi projektantami oraz dostawcami artykułów dekoracyjnych. Dzięki tej współpracy oferta Dekorii jest bardzo bogata i stoi w zgodzie z najnowszymi i najlepszymi standardami aranżacji wnętrz.

Dekoria jest również jednym z największych internetowych sklepów z artykułami do dekoracji wnętrz. W swojej ofercie ma ponad 50 tysięcy niepowtarzalnych produktów, zarówno gotowych, jak i szytych na miarę. Wysoka jakość produktów i zaufanie klientów sprawia, że firma od ponad 10 lat osiąga sukcesy na rynku polskim, a także na rynkach zagranicznych, posiadając już 15 internetowych sklepów w innych krajach. Produkty Dekoria cieszą się duzym uznaniem, dlatego z firma chętnie współpracują sklepy, hotele, architekci i projektanci, którzy doskonale wiedzą, że Dekoria jest gwarantem jakości.

Historia marki rozpoczęła się założeniem przez Jerzego Frankiewicza firmy Franc-Textil w 1993 roku. Przedsiębiorstwo specjalizowało sie w produkcji domowych i hotelowych tekstyliów na rynek skandynawski. Bardzo korzystny kontrakt na produkcję rolet rzymskich dla firmy IKEA, podpisany w roku 1996, pozwolił firmie na dynamiczny rozwój nie tylko w Polsce, ale i Europie Zachodniej. Firma szybko nawiązała współpracę z najbardziej renomowanymi markami, między innymi z Joop, czy Esprit. Stale rosnące zainteresowanie klientów i duże zapotrzebowanie rynku doprowadziło do zarejestrowania w 2005 roku firmy Dekoria, która za cel postawiła sobie sprzedaż oryginalnego, wysokiej klasy designu tekstylnego w Polsce. Niespełna  dwa lata później, w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie, firma poszerzyła swoją działalność o sklep internetowy.

Obecnie firma mieści się w nowoczesnym budynku wyposażonym w zestaw specjalistycznych maszyn produkcyjnych. Dekoria zatrudnia około 250 wykwalifikowanych pracowników, którzy dbają o wysoka jakość produktów i realizację zamówień zgodnie z wymogami klientów.

Oferta sklepu jest bardzo szeroka, zawiera między innymi rolety, poduszki i inne domowe tekstylia, ceramikę, zegary, lampy oraz meble w stylu skandynawskim, francuskim i klasycznym.

Starania firmy nagrodzone są nie tylko zaufaniem klientów, Dekoria zdobyła szereg nagród i wyróżnień na prestiżowych konkursach. Zdobyty w 2011 roku Laur Konsumenta jest najlepszym dowodem na to, że firma dba o wysoka jakość obsługi i dobry kontakt z klientami. Inne wyróżnienia, to “Dobry sklep internetowy 2012”, czy wyróżnienie w rankingu opineo.pl w kategorii TOP10 -Dom i Wnętrze.

 

Z gazetką promocyjną Dekoria urządzisz swój dom za grosze!

Porządna aranżacja domu kojarzy się z dużymi wydatkami, jednak Dekoria oferuje wiele promocji na swoje produkty. O wszystkich cenowych obniżkach i specjalnych okazjach dowiesz się ze specjalnej gazetki promocyjnej Dekoria. Wcale nie musisz wydawać kroci na piękny wystrój. Gazetka promocyjna Dekoria pozwoli Ci wybrać najwyższej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.