Gazetki Deichmann

( 3.69 )
liczba ocen: 363

Gazetki promocyjne Deichmann

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Deichmann - Bądź wyjątkowa z Deichmann - ważna do 19-06-2022
Gazetka Deichmann - Bądź wyjątkowa z DeichmannGazetka wygasła 19-06-2022
Gazetka promocyjna Deichmann - Deichmann - bądź wyjątkowa - ważna do 27-05-2022
Gazetka Deichmann - Deichmann - bądź wyjątkowaGazetka wygasła 27-05-2022
Gazetka promocyjna Deichmann - Wiosenne nowości w Deichmann - ważna do 27-04-2022
Gazetka Deichmann - Wiosenne nowości w DeichmannGazetka wygasła 27-04-2022
Gazetka promocyjna Deichmann - Deichmann - wiosennie i wygodnie - ważna do 27-03-2022
Gazetka Deichmann - Deichmann - wiosennie i wygodnieGazetka wygasła 27-03-2022
Gazetka promocyjna Deichmann - Deichmann - 50% zniżki na setki produktów! - ważna do 28-02-2022
Gazetka Deichmann - Deichmann - 50% zniżki na setki produktów!Gazetka wygasła 28-02-2022
Gazetka promocyjna Deichmann - Buty zimowe w Deichmann  - ważna do 28-01-2022
Gazetka Deichmann - Buty zimowe w Deichmann Gazetka wygasła 28-01-2022

Przeglądaj podobne gazetki

Wszystkie Sklepy Deichmann w różnych miastach

Zobacz Sklepy Deichmann w całej Polsce »

Więcej o Deichmann

Deichmann - stylowe i modne obuwie w dobrej cenie

Deichmann to sieć sklepów obuwniczych, która powstała w 1913 roku w Essen. Marka posiada prawie stuletnią tradycję i początkowo była małym przedsiębiorstwem rodzinnym. Mimo zmiany charakteru Deichmann’a z rodzinnego biznesu na globalne przedsiębiorstwo, firma nadal w całości pozostaje własnością rodziny założycielskiej.  Nie zmieniła się także główna siedziba firmy, która zlokalizowana jest w Essen.

Deichmann obecnie posiada sklepy w kilkudziesięciu krajach Europy, w Turcji oraz w USA. Z małego przedsiębiorstwa stał się międzynarodową siecią, która stale się rozwija. Obecnie Deichmann posiada ponad 3800 w 26 krajach, w których zatrudnia aż 38250 pracowników. Sklepy obuwnicze Deichmann zlokalizowane są w krajach, takich jak: Niemcy, Wielka Brytania, Dania, Polska, Chorwacja, Litwa, Szwecja czy Hiszpania. Wszędzie przyświeca im ta sama motywacja: aby oferować modne obuwie dobrej jakości, w konkurencyjnej cenie.

Deichmann posiada szeroką ofertę obuwia praktyczne dla każdej grupy wiekowej. W asortymencie, którego znaleźć można w sklepach Deichmann pojawiają się  kolekcje przeznaczone dla dzieci i młodzieży w różnym wieku oraz dla dorosłych. Wśród proponowanych modeli znajdują się zarówno te przeznaczone dla pań, jak i dla panów. Dzięki temu w sklepach Deichmann obuwie może kupować cała rodzina

Deichmann to marka, w której bardzo ważną rolę odgrywa korzystny stosunek jakości do ceny. Ich obuwie jest wygodne, wykonane z porządnych materiałów i tkanin i przy okazji posiada bardzo konkurencyjną cenę. Dodatkowo ważną kwestią w każdej kolekcji obuwia Deichmann jest zgodność z najnowszymi trendami. Marka oferuje obuwie modne, które inspirowane jest największymi modowymi trendami, prosto ze światowych wybiegów. Moda, wysoka jakość i niska cena to niepowtarzalna kombinacja, którą można znaleźć tylko w sklepach Deichmann.

Deichmann posiada marki własne obuwia dla każdej grupy wiekowej. Można u nich kupić obuwie dziecięce z linii Elefanten i męskie z serii Gallus, a także damskie Medicus. Poza tymi markami Deichmann oferuje specjalne kolekcje tematyczne, takie jak linia sportowego obuwia Victory, najmodniejsze kroje i kolory z linii Graceland czy eleganckie i bardzo stylowe buty 5th Avenue.

Poza obuwiem marek własnych w sklepach Deichmann sprzedawane są buty innych znanych marek, takich jak Adidas, Fila, Nike oraz Puma. Ponadto, w ofercie sklepów Deichmann, poza obuwiem, znaleźć można modne torebki, portfele i paski, a nawet rękawiczki i czapki na zimę.

Gazetki Deichmann - ciekawe promocje i kolekcje gwiazd

Deichmann regularnie wydaje swoją własną gazetkę. Znajdują się w niej wszystkie aktualnie obowiązujące w salonach tej marki promocje. Dzięki temu klienci mogą zawsze być na bieżąco ze wszystkimi najciekawszymi ofertami ze sklepów Deichmann
Poza aktualnymi promocjami w gazetkach Deichmann znajdują się też najnowsze kolekcje oraz kolekcje polecane przez gwiazdy, z którymi Deichmann często współpracuje. Sprawia to, że gazetki Deichmann to nie zwykłe gazetki z rabatami, ale też informacja o najnowszych trendach, zgodnych z aktualną modą promowaną na światowych wybiegach. Korzystanie z gazetek Deichmann ułatwia robienie zakupów oraz odnalezienie wymarzonego modelu obuwia w dobrej cenie.