Gazetki Decathlon

( 3.82 )
liczba ocen: 226

Gazetki promocyjne Decathlon

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Decathlon - Sportowe sprzęty w Decathlon - ważna do 15-01-2022
Gazetka Decathlon - Sportowe sprzęty w DecathlonGazetka wygasła 15-01-2022
Gazetka promocyjna Decathlon - Decathlon - sprawdż najnowszą ofertę - ważna do 18-12-2021
Gazetka Decathlon - Decathlon - sprawdż najnowszą ofertęGazetka wygasła 18-12-2021
Gazetka promocyjna Decathlon - Decathlon - przygotuj się na chłód - ważna do 17-11-2021
Gazetka Decathlon - Decathlon - przygotuj się na chłódGazetka wygasła 17-11-2021
Gazetka promocyjna Decathlon - Decathlon - trening lepszy o pewność siebie - ważna do 25-10-2021
Gazetka Decathlon - Decathlon - trening lepszy o pewność siebieGazetka wygasła 25-10-2021
Gazetka promocyjna Decathlon - Decathlon - ruszaj na szlak! - ważna do 30-09-2021
Gazetka Decathlon - Decathlon - ruszaj na szlak!Gazetka wygasła 30-09-2021
Gazetka promocyjna Decathlon - Powrót do szkoły z Decathlon  - ważna do 02-09-2021
Gazetka Decathlon - Powrót do szkoły z Decathlon Gazetka wygasła 02-09-2021

Przeglądaj podobne gazetki

Więcej o Decathlon

Decathlon - sport dla każdego!

Decathlon to francuska sieć wielkopowierzchniowych marketów sportowych. Marka ta posiada wieloletnią tradycję. Powstała w 1976 roku, we Francji. Początkowo otwierano sklepy tylko i wyłącznie na terenie rodzimego kraju marki. Pierwszy sklep Decathlon poza granicami Francji otwarto w 1986 roku. Od tego czasu sieć rozpoczęła dynamicznie się rozrastać. Obecnie sklepy Decathlon znajdują się na 5 kontynentach. Posiadają ponad 1060 sklepów w różnych miastach, praktycznie na całym świecie.

W Polsce pierwszy sklep Decathlon został otwarty w 2001 roku, w Warszawskiej dzielnicy Targówek. Obecnie w naszym kraju sklepów Decathlon jest ponad 40. Wszystkie to wielkopowierzchniowe obiekty, zlokalizowane głównie na obrzeżach dużych miast. Sklepy Decathlon to ogromne kompleksy sprzedażowe, których powierzchnia wynosi od 2 tysięcy do nawet 10 tysięcy metrów kwadratowych.

Decathlon w swojej ofercie posiada wiele artykułów związanych ściśle ze sportem. Produkty dostępne w ich sklepach podzielone są tematycznie, na odpowiednie działy i sekcje. Decathlon to miejsce, w którym każdy miłośnik sportu i aktywnego trybu życia znajdzie odpowiedni sprzęt, aby uprawiać ulubioną dyscyplinę.

Zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym sieci Decathlon wszystkie produkty są uporządkowane według przeznaczenia. Ułatwia to znacznie odnalezienie się na tak dużej przestrzeni i odszukanie odpowiedniego działu. W Decathlonie znaleźć można nowoczesną i funkcyjną odzież sportową do uprawiania różnych dyscyplin: sportów wodnych, sportów zimowych, gier zespołowych czy sportów ekstremalnych. W sklepach Decathlon można nabyć również profesjonalne obuwie sportowe oraz fachowy, wysokiej jakości sprzęt do ćwiczeń.

Decathlon to doskonałe miejsce nie tylko dla sportowców, ale również  dla fanów turystyki i wypraw pod namiot. W ich sklepach można znaleźć liczne produkty przydatne na campingu. Od namiotów różnych wielkości, przez śpiwory i karimaty, po latarki, składane stoliki i krzesełka. W sieci Decathlon dostępne są zarówno produkty wiodących marek produkujących sprzęt i odzież sportową, jak i produkty sygnowane logo marek własnych. Decathlon rozpoczął sprzedaż swoich własnych produktów już w 1986 roku. Wszystkie produkty sprzedawane w ramach ich marek własnych są wymyślane, projektowane i produkowane przez markę Decathlon. Produkty marek Decathlon są innowacyjne i bardzo funkcjonalne. Wszystko dzięki nowoczesnym technologiom tworzonymi od podstaw przez firmę po to, aby ułatwić ludziom uprawianie sportów.

Gazetki promocyjne Decathlon - źródło korzystnych rabatów na produkty sportowe

Decathlon regularnie wydaje gazetki promocyjne, w których zebrane są wszystkie aktualne rabaty i promocje, na wybrane produkty. Gazetki wydawane są regularnie i są podzielone tematycznie, podobnie jak cały sklep. Dzięki temu łatwo sprawdzić jakie produkty z interesującej nas dziedziny sportu objęte są promocją w Decathlonie. Dodatkowo, poza regularnymi gazetkami promocyjnymi, wydawane są również gazetki sezonowe, które skupiają się na sezonowych ofertach dotyczących np.  sportów zimowych, wyjazdów campingowych, sportów wodnych. Tego typu gazetki pojawiają się zawsze tuż przed rozpoczęciem głównego sezonu na daną kategorię sportu w Polsce i są przejrzystym zbiorem najważniejszych produktów z portfolio marek Decathlon, które mogą okazać się przydatne w nadchodzącym okresie, podczas uprawiania konkretnej dyscypliny.

Świetnym źródłem promocji w Decathlonie jest także specjalny dział z końcówkami serii. Tam można znaleźć ostatnie sztuki produktów. Są to zarówno artykułu z logiem marek własnych Decathlon, jak i innych producentów w bardzo atrakcyjnych cenach.