Gazetki Coccodrillo

( 3.78 )
liczba ocen: 196

Gazetki promocyjne Coccodrillo

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Coccodrillo - Coccodrillo - Mikołajkowe stylizacje - ważna do 31-12-2021
Gazetka Coccodrillo - Coccodrillo - Mikołajkowe stylizacjeGazetka wygasła 31-12-2021
Gazetka promocyjna Coccodrillo - Cocodrillo - kurtki zimowe - ważna do 27-11-2021
Gazetka Coccodrillo - Cocodrillo - kurtki zimoweGazetka wygasła 27-11-2021
Gazetka promocyjna Coccodrillo - Dźwięk jesieni w Coccodrillo  - ważna do 25-10-2021
Gazetka Coccodrillo - Dźwięk jesieni w Coccodrillo Gazetka wygasła 25-10-2021
Gazetka promocyjna Coccodrillo - Coccodrillo - jesienne nowości! - ważna do 03-10-2021
Gazetka Coccodrillo - Coccodrillo - jesienne nowości!Gazetka wygasła 03-10-2021
Gazetka promocyjna Coccodrillo - Moda dziecięca w Coccodrillo - ważna do 21-08-2021
Gazetka Coccodrillo - Moda dziecięca w CoccodrilloGazetka wygasła 21-08-2021
Gazetka promocyjna Coccodrillo - Lato z wyprzedażą w Coccodrillo - ważna do 25-07-2021
Gazetka Coccodrillo - Lato z wyprzedażą w CoccodrilloGazetka wygasła 25-07-2021

Przeglądaj podobne gazetki

Wszystkie Sklepy Coccodrillo w różnych miastach

Zobacz Sklepy Coccodrillo w całej Polsce »

Więcej o Coccodrillo

Coccodrillo - wyjątkowe ubrania dla Twojego dziecka

Coccodrillo jest polską marką odzieżową produkującą ubrania dla dzieci do lat 14. Historia firmy sięga lat 90, kiedy marek Dworczak i Tomasz Przybyła, każdy z osobna, rozpoczęli działalność na rynku odzieżowym. Obaj dostrzegli bardzo atrakcyjną niszę na rynku dystrybucji odzieży dziecięcej i postanowili w nią zainwestować. Przełom nastąpił jednak dopiero w roku 2003, po połączeniu firm obu panów, w efekcie czego powstało Coccodrillo Sp. z o. o. Wspólnicy postanowili razem rozwijać działalność, także poza granicami Polski. W 2008 roku spółka zmieniła nazwę na CDRL Sp. z o. o. i przeniosła swoją siedzibę do nowego obiektu w Pianowie koło Kościana. 18 lipca 2011 roku podjęto natomiast decyzję o przekształceniu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w spółkę akcyjną.

Detaliczne sklepy własne Emitenta prowadzone są przez tzw. spółki zależne, które zajmują się tworzeniem i prowadzeniem sklepów oferujących produkty marki Coccodrillo i innego asortymentu Emitenta. Sieć sprzedaży obejmuje 220 sklepów w Polsce i 135 za granicą, między innymi w Czechach, Austrii, Słowacji, Rumunii, Arabii Saudyjskiej, Mongolii, Libii i na Węgrzech. Ponadto od 2010 roku działa internetowy sklep Coccodrillo umożliwiający dokonywanie zakupów przez Internet. W roku 2015 platforma internetowa została zmodernizowana, oferując nową szatę graficzną i dodatkowe funkcje.

Działania spółki były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane na prestiżowych konkursach oceniających nie tylko wyniki biznesowe, ale również jakość obsługi i same produkty. Niektóre z tych nagród, to Super Produkt 2007 w kategorii bielizna, Hit Mamo to ja 2002, 2010, 2012 i 2014, tytuł Najlepszy dla Dziecka 2012, czy regularnie otrzymywany od 2005 roku tytuł Gazeli Biznesu.

Firma Coccodrillo projektuje ubrania dla niemowląt i dzieci, co sezon wypuszczając kilkadziesiąt zróżnicowanych kolekcji. Podczas projektowania firma kieruje się fantazją i potrzebami dzieci, stawiając na najwyższą jakość i funkcjonalność produktów.

W ofercie sklepu znajdują się ubrania na wszystkie sezony, zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Znajdziemy tu odzież na co dzień, w stylu sportowym oraz eleganckie ubrania na specjalne okazje. Poza odzieżą w ofercie sklepu jest obuwie, dodatki i akcesoria oraz zabawki.

Bogaty asortyment sprawia, że każdy znajdzie tutaj to, czego szuka, a wysoka jakość produktów i obsługi klienta zapewni udane zakupy i pełną satysfakcje klientów.

 

Z gazetką promocyjną Coccodrillo nie przegapisz żadnej okazji!

Coccodrillo oferuje całą gamę bardzo atrakcyjnych promocji. Obniżki cen, sezonowe przeceny, nowości w asortymencie i wyjątkowe okazje - o tym wszystkim poinformuje Cię specjalna gazetka promocyjna Coccodrillo!  Dzieci rosną bardzo szybko, a to wiąże się z koniecznością regularnej zmiany garderoby. Dlatego nie pozwól sobie przegapić wyjątkowe okazje. Z gazetką Coccodrillo zawsze będziesz na bieżąco.