Powrót do serwisu

Klif

Okopowa 58/72 , 01-042 Warszawa
Pokaż na mapie » |Wyznacz trasę

Gazetki promocyjne dostępne w tym centrum handlowym

Sklepy w tym centrum handlowym

Opis Centrum Handlowego

 

Miejsce, w którym obecnie znajduje się centrum handlowe, to miejsce naznaczone historią. Podczas Powstania Warszawskiego wykonywano tutaj masowe egzekucje Polaków i Żydów.

 

Klif otwarty został 3 marca 1999 roku. Na terenie centrum działają 104 sklepy, a także punkty gastronomiczne i usługowe. Całość zajmuje łącznie dwie kondygnacje. Centrum handlowe oferuje klientom głównie luksusowe sklepy odzieżowe, ale także kosmetyczne i biżuteryjne. Znajdziemy tam m.in. Apart Exclusive, Baldinini, Calvin Klein Jeans czy Deni Cler. Dom Mody Klif to coś więcej niż tylko zakupy. Możemy spędzić wolny czas w jednej z miłych restauracji lub na kawie z przyjaciółmi, delektując się jednocześnie spokojem przy dźwiękach fortepianu. W Klifie organizowane są również bezpłatne porady stylistów. Decydując się na wycieczkę do Klifu, nie będziemy mieć problemu z zaparkowaniem samochodu. Do dyspozycji klientów jest ponad 750 miejsc parkingowych, zarówno na parkingu zewnętrznym, jak i zadaszonym oraz 100 miejsc na dodatkowym parkingu. Do centrum handlowego dojedziemy także autobusem miejskim bądź tramwajem.

 

Przed wyjściem na zakupy warto zajrzeć na stronę internetową Domu Mody, by sprawdzić aktualnie obowiązujące promocje. Wizyty w Domu Mody Klif to okazja do komfortowych zakupów na najwyższym poziomie.