Centrum Handlowe Tulipan

al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 94 , 92-202 Łódź
Pokaż na mapie » |Wyznacz trasę

Gazetki promocyjne dostępne w tym centrum handlowym

Sklepy w tym centrum handlowym

Opis Centrum Handlowego

 

Centrum handlowe Tulipan w Łodzi to kompleks sklepów znajdujący się przy ulicy Piłsudskiego 94, który działa od 1999 roku. Budynek nie ma pięter, dlatego jednopoziomowa konstrukcja spodoba się zwłaszcza tym, którzy często mają problemy z odnalezieniem interesującego ich miejsca w wielokondygnacyjnych budowlach. Tulipan mieści w sobie 85 punktów handlowo-usługowych różnego rodzaju. Położono nacisk na to, by każdy klient mógł bez problemu zaopatrzyć się w potrzebne mu artykuły oraz załatwić codzienne sprawunki.

 

Co ciekawe – Centrum Handlowe Tulipan nie koncentruje się wyłącznie na prowadzeniu sprzedaży oraz oferowaniu usług. Organizuje również niecodzienne przedsięwzięcia, takie jak cykliczne targi produktów regionalnych oraz imprezy okolicznościowe, podyktowane porą roku.

 

Kolejne inicjatywy Tulipana to organizowanie atrakcyjnych dla klientów loterii, zwłaszcza „Rabatomanii”, która pozwala na zakup pożądanych przez nas produktów w niższej cenie. Odwiedzając to centrum handlowe, warto na bieżąco interesować się proponowanymi przez poszczególne sklepy promocjami, które pozwolą zaoszczędzić nam znaczną sumę pieniędzy. Zapytajmy sprzedawców o obowiązujące wyprzedaże lub sięgnijmy po gazetkę
z ofertą danej firmy, dostępną w każdym punkcie.

 

Łódzkie Centrum Handlowe docenią wielbiciele modnej odzieży w wysokiej jakości, którą znajdą w takich sklepach jak: Big Star, Reserved czy Orsay. Tulipan posiada również dość zróżnicowaną ofertę obuwia – interesującego nas fasonu poszukajmy np. w CCC, salonie Wojas lub Coccodrillo przydatne podczas zakup z pociechą.

 

W gąszczu sklepów łódzkiego kompleksu znajdą się również takie, które docenią miłośniczki zadbanego wyglądu. O ich atrakcyjny lookz pewnością zatroszczą się wielkie sieci, takie jak Rossmann czy Sephora. Zwolenniczki  kosmetyków, które nie są dostępne w każdej galerii czy centrum, powinny zainteresować się ofertą Yves Rocher oraz stoisk marki Inglot i Golden Rose. Dodatkowo Tulipan zachęci do odwiedzin tych klientów, którzy lubią na bieżąco śledzić nowinkize świata biżuterii. Inspiracji mogą szukać w salonach Apart i Jubistyl  oraz w punkcie Jubiler Domańscy.

 

To jednak nie koniec propozycji, jakimi zachwyci nas łódzkie Centrum. Poza wymienionymi wcześniej sklepami znajdziemy tu również placówki sieci:Abra Meble, JYSK, Komfort oraz Home&You, w których dobierzemy stylowe wyposażenie domu wraz z dodatkami. Zaletą Tulipana jest również to, że mieści w sobie liczne stoiska usługowe, np. kilka banków, biuro podróży, zegarmistrza, okulistę czy przedstawicieli większych sieci komórkowych. Dzięki ich obecności klienci z łatwością pogodzą przyjemność czerpaną z zakupów z pozostałymi sprawunkami.

 

Wreszcie ci, którzy zgłodnieli podczas zakupowych szaleństw, powinni koniecznie odwiedzić takie miejsca jak piekarnia Z pieca rodem, Cukiernia Filipiak czy restauracja McDonald’s lub zrelaksować się, siedząc w So coffee z filiżanką parującej kawy.

Inne centra handlowe

Cedet

Krucza 50, 00-025 Warszawa

Wars Sawa Junior

Marszałkowska 104/122, 00-017 Warszawa

Złote Tarasy

Złota 59, 00-120 Warszawa

Jupiter Centrum

Towarowa 22, 00-839 Warszawa

Plac Unii City Shopping

Puławska 2, 02-566 Warszawa

Europlex

Puławska 17, 02-515 Warszawa

Centrum Targowa

Targowa 33A, 03-728 Warszawa

Klif

Okopowa 58/72, 01-042 Warszawa

Galeria Wileńska

Targowa 72, 03-734 Warszawa

Spółdzielnia "Hale Banacha"

Grójecka 95, 02-101 Warszawa

Centrum Handlowe Budexpo

Bartycka 26, 00-717 Warszawa

Centrum Handlowe Panorama

al. Wincentego Witosa 31, 00-710 Warszawa

Blue City

al. Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa

CH Atrium Reduta

al. Jerozolimskie 148, 02-326 Warszawa

Pasaż Tesco Warszawa

Stalowa 60/64, 03-429 Warszawa

Metropol Dom i Wnętrze

Jagiellońska 82, 03-301 Warszawa