Gazetki Ceneo

( 4.0 )
liczba ocen: 1

Brak aktualnych gazetek Ceneo.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

Polecane,Dom i Ogród

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Ceneo - Pieniądze lubią wracać  - ważna do 20-12-2016
Gazetka Ceneo - Pieniądze lubią wracać Gazetka wygasła 20-12-2016
Gazetka promocyjna Ceneo - Ostatnie okazje lata! - ważna do 30-09-2016
Gazetka Ceneo - Ostatnie okazje lata!Gazetka wygasła 30-09-2016
Gazetka promocyjna Ceneo - Maj 2016 - ważna do 01-05-2016
Gazetka Ceneo - Maj 2016Gazetka wygasła 01-05-2016

Więcej o Ceneo

Ceneo - porównuj ceny i kupuj mądrze!

Ceneo jest najpopularniejszą porównywarką cenową w Polsce i drugim co do wielkości największym serwisem e-commerce w kraju. Udostępniane przez Ceneo narzędzia umożliwiają szybkie, łatwe i przyjemne wyszukiwanie produktów w najbardziej korzystnych cenach. Ceneo pozwala także na porównywanie innych parametrów, jak szybkość dostawy, koszty przesyłki, czy opinia o sprzedającym, mogąca być wyznacznikiem bezpieczeństwa transakcji.

Platforma Ceneo zrzesza tysiące sklepów i pozwala na wyszukiwanie milionów produktów, porównywanie ich cen i wybór najlepszej oferty. Znajdziesz tu zbiór najpopularniejszych produktów renomowanych marek z wszystkich branż. Jest także doskonałym i bardzo użytecznym źródłem opinii o sprzedających, które mogą zaważyć na naszych wyborach. Specjalna funkcja “Kup na Ceneo” pozwala na dokonanie zakupu wielu produktów bezpośrednio w serwisie i zrealizowanie jednego wspólnego zamówienia dla nich wszystkich.

Bardzo ciekawym programem prowadzonym przez Ceneo są “Zaufane Opinie”. Stanowi on największą w Polsce bazę danych o faktycznym poziomie obsługi klienta w poszczególnych sklepach internetowych. Każdy może się tutaj zapoznać z opiniami internautów, którzy korzystali z danych usług lub produktów i chcą się podzielić swoją opinią o całościowym procesie zakupu i realizacji zamówień. “Zaufane Opinie” zwiększają bezpieczeństwo transakcji, a specjalne opcje ograniczają możliwość wystawiania nieprawdziwych lub powielonych opinii.

Z usług Ceneo skorzystać możemy nie tylko przez ich stronę internetową, ale także za pomocą specjalnej aplikacji stworzonej na urządzenia mobilne. Aplikacja działa na wszystkich systemach operacyjnych i jest dostosowana do urządzeń z różną wielkością ekranu. Dzięki niej można dokonywać korzystnych zakupów gdziekolwiek się jest i o każdej porze.

Strona Ceneo jest bardzo przejrzysta, a korzystanie z niej niezwykle intuicyjne. Logiczny podział na poszczególne kategorie i świetna wyszukiwarka pozwalają szybko odnaleźć interesujące produkty. Niezwykle szeroki asortyment pozwala natomiast wyszukać najkorzystniejsze rozwiązania, tak pod względem ceny, jak i jakości, czy szybkości i warunków dostawy. Bardzo użyteczna opcja są również dostępne w wyszukiwarce filtry, dzięki którym możemy zdefiniować interesujące nas cechy wyszukiwanych przedmiotów i usług. Wszystkie produkty na stronie Ceneo opatrzone są dokładnymi opisami, a intuicyjny system gwiazdek przyznawanych przez kupujących pozwala na szybkie podjęcie najlepszej dla nas decyzji. Wystarczy tylko wyszukać interesujący nas produkt, wybrać sklep i dokonać zakupu. Ceneo gwarantuje pełną satysfakcję z zakupów!

 

Gazetka promocyjna Ceneo to gwarancja znalezienia najlepszych okazji

Najbardziej atrakcyjne oferty przedstawione są w specjalnej gazetce promocyjnej Ceneo. Dowiesz się z niej o najciekawszych promocjach i obniżkach cenowych i znajdziesz najlepsze oferty na rynku. Gazetka promocyjna Ceneo to idealne narzędzie dla wszystkich łowców okazji!