Gazetki CCC

( 3.81 )
liczba ocen: 676

Brak aktualnych gazetek CCC.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

Moda

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna CCC - Powrót w stylu Aldo w CCC - ważna do 18-04-2022
Gazetka CCC - Powrót w stylu Aldo w CCCGazetka wygasła 18-04-2022
Gazetka promocyjna CCC - Wygodne buty dziecięce na wiosnę w CCC - ważna do 22-03-2022
Gazetka CCC - Wygodne buty dziecięce na wiosnę w CCCGazetka wygasła 22-03-2022
Gazetka promocyjna CCC - Zimowe buty w CCC - ważna do 20-02-2022
Gazetka CCC - Zimowe buty w CCCGazetka wygasła 20-02-2022
Gazetka promocyjna CCC - Zobacz nową kolekcję w CCC - ważna do 22-01-2022
Gazetka CCC - Zobacz nową kolekcję w CCCGazetka wygasła 22-01-2022
Gazetka promocyjna CCC - Modne trendy w CCC - ważna do 23-12-2021
Gazetka CCC - Modne trendy w CCCGazetka wygasła 23-12-2021
Gazetka promocyjna CCC - Nowości w CCC  - ważna do 29-11-2021
Gazetka CCC - Nowości w CCC Gazetka wygasła 29-11-2021

Wszystkie Sklepy CCC w różnych miastach

Zobacz Sklepy CCC w całej Polsce »

Więcej o CCC

CCC - Obuwie dla każdego

CCC jest spółką akcyjną z siedzibą w Polkowicach, w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Zajmuje się dystrybucją obuwia na terenach Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Niemiec, Austrii, Chorwacji, Słowenii, Rosji, Litwy, Łotwy, Bułgarii, Rumunii, Ukrainy i Serbii.

Początki firmy sięgają roku 1996, kiedy powstała Firma Handlowa “Miłek” zajmująca się hurtową i detaliczną sprzedażą obuwia. Założona przez Dariusza Miłka firma zaczęła wtedy rozwijać sieć franczyzowych sklepów obuwniczych pod nazwą “Żółta Stopa”. W 1999 roku zarejestrowana została firma CCC, co jest skrótem od Cena Czyni Cuda. Hasło to stanowiło esencję handlowego konceptu firmy, która w szybkim czasie rozpoczęła współpracę z ponad setką franczyzobiorców. W 2001 roku powstaje fabryka CCC Factory, która zaczyna produkcję obuwia na potrzeby marki.

Od tego momentu firma rozwija się bardzo dynamicznie, w 2004 roku wchodzi na giełdę, w 2005 w fabryce po raz pierwszy odnotowano wyprodukowanie miliona par butów w ciągu roku, a w 2010 dochód ze sprzedaży przekroczył miliard złotych. Kolejne lata, to wkraczanie i rozwój sprzedaży na kolejnych rynkach zagranicznych oraz rozbudowa sieci sklepów. W 2016 następuje kolejny przełom, kiedy firma CCC przejmuje 75% udziałów w spółce e-obuwie.pl, tym samym umożliwiając klientom zakupy online. Obecnie firma nadal się rozwija, powiększając sieć sklepów z zamiarem posiadania 1166 placówek handlowych do końca roku 2017.

Głównym asortymentem sklepów CCC jest oczywiście obuwie. Rocznie na ich półkach znaleźć można ponad sześć tysięcy różnych wzorów butów, a sprzedaż sięga blisko 40 milionów par. W ofercie sklepu znajdują się buty na każdy sezon i okazję, od klapek i sandałów, przez buty na co dzień i sportowe aż po eleganckie obuwie skórzane. Dostępna jest nie tylko marka własna CCC, ale również marki licencjonowane, w tym Lasocki, Gino Rossi, Adidas, Converse i wiele innych.

Poza damskim, męskim i dziecięcym obuwiem na każdą okazję w CCC znajdziemy również torebki, drobną galanterię skórzaną oraz kosmetyki i rozmaite akcesoria do pielęgnacji obuwia.

Szeroki asortyment oraz wysokiej klasy produkty sprawiają, że każdy znajdzie tutaj dokładnie to, czego potrzebuje. O zadowoleniu klientów i uznaniu dla spółki CCC doskonale świadczą liczne nagrody zdobyte przez firmę, szczególnie przyznany kilkukrotnie “Laur Konsumenta”.

CCC - Markowe buty w atrakcyjnych cenach

Przy tak bogatym i dynamicznie zmieniającym się asortymencie, jaki oferują sklepy CCC trudno nadążyć za wszystkimi promocjami i atrakcyjnymi obniżkami cen. Pomocna w tej sytuacji okazuje się wydawana przez CCC gazetka promocyjna, z której dowiemy się o różnych korzystnych okazjach i zapoznamy z tym, co aktualnie znajduje się na sklepowych półkach. Gazetka CCC dostępna jest w sklepach lub w formie elektronicznej, na stronie internetowej, a także w postaci przychodzącego na mail newslettera. Jeśli więc chcesz być na bieżąco z nowościami i aktualnymi promocjami - sięgnij po gazetkę promocyjną CCC w formie, która  najbardziej Ci odpowiada.