Gazetki Carrefour Market

( 3.9 )
liczba ocen: 343

Gazetki promocyjne Carrefour Market

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Carrefour Market - Jedzenie ma znaczenie w Carrefour Market - ważna do 25-06-2022
Gazetka Carrefour Market - Jedzenie ma znaczenie w Carrefour MarketGazetka wygasła 25-06-2022
Gazetka promocyjna Carrefour Market - Carrefour Market - Łomża grilluje ze smakiem - ważna do 18-06-2022
Gazetka Carrefour Market - Carrefour Market - Łomża grilluje ze smakiemGazetka wygasła 18-06-2022
Gazetka promocyjna Carrefour Market - Carrefour Market - wielkie otwarcie w Łomży! - ważna do 13-06-2022
Gazetka Carrefour Market - Carrefour Market - wielkie otwarcie w Łomży!Gazetka wygasła 13-06-2022
Gazetka promocyjna Carrefour Market - Carrefour Market - targ świeżości - ważna do 13-06-2022
Gazetka Carrefour Market - Carrefour Market - targ świeżościGazetka wygasła 13-06-2022
Gazetka promocyjna Carrefour Market - Carrefour Market - zyskokazja! - ważna do 11-06-2022
Gazetka Carrefour Market - Carrefour Market - zyskokazja!Gazetka wygasła 11-06-2022
Gazetka promocyjna Carrefour Market - Carrefour Market - grillowe spotkania ze smakiem - ważna do 11-06-2022
Gazetka Carrefour Market - Carrefour Market - grillowe spotkania ze smakiemGazetka wygasła 11-06-2022

Przeglądaj podobne gazetki

Wszystkie Sklepy Carrefour Market w różnych miastach

Zobacz Sklepy Carrefour Market w całej Polsce »

Więcej o Carrefour Market

Carrefour Market - udane zakupy dla całej rodziny

Sieć spożywczych sklepów sprzedaży detalicznej Carrefour powstała we Francji w 1959 roku. Wszystko zaczęło się od supermarketu zbudowanego przez Marcela Fouriera i Louisa Defforeya w mieście Annecy. Sklep powstał na skrzyżowaniu pięciu dróg i stąd wziął swoją nazwę - Carrefour, co po francusku oznacza właśnie “skrzyżowanie”. Cztery lata później, w mieście o pięknej nazwie - Sainte-Genevieve-des-Bois - powstał pierwszy wielkopowierzchniowy hipermarket. Po wejściu na giełdę w 1970 roku Carrefour rozpoczął ekspansję na rynki zagraniczne, zaczynając od Hiszpanii.

Ekspansja odniosła sukces i obecnie sklepy sieci znaleźć można w 34 krajach na 4 kontynentach, w tym w Belgii, Portugalii, Turcji, Tajwanie, Rumunii, Słowacji, Brazylii, Argentynie, Meksyku, Chinach i we Włoszech.

W 1997 roku sieć wkroczyła również do Polski, gdzie obecnie posiada ponad 800 sklepów w różnych formatach. Są to nie tylko wielkopowierzchniowe super- i hipermarkety, ale również osiedlowe sklepy franczyzowe i specjalistyczne. Carrefour jest także właścicielem i zarządcą stacji benzynowych i centrów handlowych.

Polityka firmy opiera się na pięciu wartościach stanowiących filary jej działalności. Po pierwsze stawia na jakość towarów, zarówno tych produkowanych pod własną marką, jak i innych producentów, których produkty są w ofercie sklepu. Po drugie, firma dba o utrzymanie niskich cen i szeroki wybór produktów. Kolejną wartością jest bliskość, zarówno ta geograficzna, osiągana dzięki różnym formatom sklepów i ich ilości, jak i psychologiczna - bliskość w relacjach z klientami, zdobywana przez wysoką jakość obsługi. Firma promuje również zdrowy tryb życia oferując szeroki wybór produktów fit i bio oraz wspierając wydarzenia biegowe w Polsce, czy zawody Tour de Pologne.

Sklepy Carrefour Market stanowią jeden ze sztandarowych formatów sieci. Są to sklepy spożywcze o powierzchni przekraczającej 2000 metrów kwadratowych. Carrefour Market, odznacza się czerwonym logo i delikatesowym wystrojem wnętrza, a także bogatym asortymentem produktów luksusowych. Sklepy te zlokalizowane są głównie w galeriach handlowych, w miejscowościach i dzielnicach, w których jest duże zapotrzebowanie na wysokiej klasy artykuły.

Asortyment obejmuje np. specjalnie wybrane i wyselekcjonowane warzywa i owoce w strefie Targ Świeżości, wysokiej jakości produkty regionalne od lokalnych rolników i producentów, czy bogatą ofertę piw rzemieślniczych.

 

Tanie kupowanie z gazetką Carrefour Market!

Aby klient mógł zapoznać się z ciekawym asortymentem i wszystkimi promocjami w sklepie powstała specjalna gazetka promocyjna Carrefour Market, w której zawarte są informacje o wprowadzanych produktach i atrakcyjnych obniżkach cen. Z gazetką Carrefour Market zakupy staną się jeszcze prostsze, przyjemniejsze i przede wszystkim tańsze! Zapomniałeś zabrać swojego egzemplarza ze sklepu? Nie martw się, gazetka promocyjna Carrefour Market dostępna jest również w formie elektronicznej w Internecie!