Gazetki Carrefour Express

( 2.96 )
liczba ocen: 365

Gazetki promocyjne Carrefour Express

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Carrefour Express - Carrefour Express - twoje codzienne zakupy - ważna do 20-06-2022
Gazetka Carrefour Express - Carrefour Express - twoje codzienne zakupyGazetka wygasła 20-06-2022
Gazetka promocyjna Carrefour Express - Carrefour Express - kupuj więcej z aplikacją - ważna do 20-06-2022
Gazetka Carrefour Express - Carrefour Express - kupuj więcej z aplikacjąGazetka wygasła 20-06-2022
Gazetka promocyjna Carrefour Express - Oferta handlowa Carrefour Express - ważna do 20-06-2022
Gazetka Carrefour Express - Oferta handlowa Carrefour ExpressGazetka wygasła 20-06-2022
Gazetka promocyjna Carrefour Express - Carrefour Express - zyskoferty! - ważna do 13-06-2022
Gazetka Carrefour Express - Carrefour Express - zyskoferty!Gazetka wygasła 13-06-2022
Gazetka promocyjna Carrefour Express - Carrefour Express - kupuj więcej z aplikacją - ważna do 13-06-2022
Gazetka Carrefour Express - Carrefour Express - kupuj więcej z aplikacjąGazetka wygasła 13-06-2022
Gazetka promocyjna Carrefour Express - Gazetka promocyjna Carrefour Express - ważna do 13-06-2022
Gazetka Carrefour Express - Gazetka promocyjna Carrefour ExpressGazetka wygasła 13-06-2022

Przeglądaj podobne gazetki

Wszystkie Sklepy Carrefour Express w różnych miastach

Zobacz Sklepy Carrefour Express w całej Polsce »

Więcej o Carrefour Express

Carrefour Express - blisko, tanio, smacznie

Carrefour to wielokanałowa sieć sklepów i marketów spożywczych, która powstała w 1959 roku we Francji. Pierwszy supermarket otworzyli Marcel Fournier i Louis Defforey w Annecy w 1960 roku. Zbudowano go przy skrzyżowaniu pięciu ulic i stąd nazwa Carrefour, co w języku francuskim oznacza “skrzyżowanie”. Pierwszy wielkopowierzchniowy hipermarket otworzono w 1963 roku w Sainte-genevieve-des-Bois. W 1970 roku Carrefour wszedł na Paryską Giełdę Papierów Wartościowych, a trzy lata później firma rozpoczęła podbój rynków międzynarodowych wkraczając na rynek hiszpański.

Obecnie firma funkcjonuje w 34 krajach na 4 kontynentach, między innymi we Włoszech, w Belgii, Portugalii, Turcji, Tajwanie, Rumunii, Słowacji, Brazylii, Argentynie, Meksyku, Chinach i od 1997 roku również w Polsce.

Na naszym rodzimym rynku istnieje już ponad 800 sklepów Carrefour w różnych formatach - supermarketów, hipermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych. Firma jest również zarządcą centrów handlowych i stacji paliw.

Carrefour nie tylko oferuje szeroką gamę produktów w atrakcyjnych cenach, ale również promuje zdrowe odżywianie i aktywny tryb życia. W asortymencie sklepów znajduje się bogaty wybór produktów z kategorii bio i fit. Firma wspiera również najważniejsze wydarzenia biegowe w Polsce i jest Partnerem Głównym Tour de Pologne.

Carrefour Express stanowi franczyzowy format sklepów firmy. Występuje w dwóch wersjach - Carrefour Express Convenience i Carrefour Express Minimarket.

Pierwsza wersja, z pomarańczowym logo, to sklepy w stu procentach samoobsługowe. przeznaczone są do lokacji o dużym natężeniu ruchu, jak centra miast, gdzie powierzchnia sprzedażowa wynosi do 200 metrów kwadratowych. Sklep wpisuje się w szybkie tempo miejskiego życia i pozwala na wygodne, szybkie zakupy blisko domu lub pracy. W swojej ofercie zawiera wiele dań gotowych, a także jedzenie na wynos.

Carrefour Express Minimarket, to format stworzony z myślą o lokalizacjach miejskich i wiejskich. Są to samoobsługowe sklepy od 100 do 500 metrów kwadratowych z tradycyjnym stoiskiem sprzedaży mięsa i wędlin oraz bogatym wyborem produktów świeżych - warzyw i owoców. Sklepy Carrefour Express Minimarket wyróżnia zielone logo i bogaty asortyment produktów w niskich cenach.

Sklepy Carrefour Express w obu formatach gwarantują udane zakupy po przystępnych cenach. Ich wielką zaletą jest bliskość, szeroki wybór produktów i dostosowanie asortymentu do wymagań klienta.

 

Codzienne okazje w gazetce promocyjnej Carrefour Express

Sieć Carrefour regularnie organizuje atrakcyjne promocje na produkty w swoich sklepach dając klientom możliwość kupowania ulubionych produktów po obniżonych cenach. Wszystkie informacje na temat specjalnych okazji zawiera dostępna w sklepach Carrefour Express gazetka promocyjna. Dzięki niej zapoznasz się z aktualnym asortymentem i zaoszczędzisz pieniądze. Gazetka Carrefour Express to sposób na udane zakupy każdego dnia!