Gazetki C&A

( 3.77 )
liczba ocen: 270

Brak aktualnych gazetek C&A.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

Moda

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna C&A - Wyprzedaż w C&A! - ważna do 23-01-2022
Gazetka C&A - Wyprzedaż w C&A!Gazetka wygasła 23-01-2022
Gazetka promocyjna C&A - Nowości w C&A  - ważna do 20-12-2021
Gazetka C&A - Nowości w C&A Gazetka wygasła 20-12-2021
Gazetka promocyjna C&A - C&A - zrównoważona moda - ważna do 28-11-2021
Gazetka C&A - C&A - zrównoważona modaGazetka wygasła 28-11-2021
Gazetka promocyjna C&A - C&A - eko moda - ważna do 03-11-2021
Gazetka C&A - C&A - eko modaGazetka wygasła 03-11-2021
Gazetka promocyjna C&A - C&A - klasyczna moda na co dzień - ważna do 15-09-2021
Gazetka C&A - C&A - klasyczna moda na co dzieńGazetka wygasła 15-09-2021
Gazetka promocyjna C&A - Modne sukienki w C&A - ważna do 31-08-2021
Gazetka C&A - Modne sukienki w C&AGazetka wygasła 31-08-2021

Więcej o C&A

C&A - modna odzież w niskich cenach

C&A Mode GMbH & Co. KG jest międzynarodową siecią sklepów odzieżowych należącą do szwajcarskiego holdingu COFRA. Holding kontrolowany jest przez rodzinę Brenninkmeijer, której majątek w roku 2002 miesięcznik Forbes oszacował na 4 miliardy dolarów.

Nazwa C&A pochodzi od imion braci Brenninkmeijer - Clemensa i Augusta, którzy w 1841 roku wyemigrowali z niemiec i założyli w holenderskim mieście Sneek swoją firmę odzieżową. Pierwszy sklep C&A powstał w 1861 roku i oferował gotową odzież w przystępnych cenach.

Obecnie sklepy firmy zlokalizowane są w Austrii, Argentynie, Czechach, Francji, Hiszpanii, Holandii, Luksemburgu, Meksyku, Rosji, Portugalii, Szwajcarii, Niemczech, Rumunii, Brazylii, Chinach na Węgrzech i oczywiście w Polsce. C&A ma 1575 sklepów wyspecjalizowanych i ogólnych i zatrudnia 32 tysiące pracowników na całym świecie. W roku 2000 firma wycofała się z Anglii, gdzie było 113 sklepów, a w 2004 roku ze Stanów Zjednoczonych.

C&A jest właścicielem takich marek, jak Canda, Angelo Litrico, Yessica, Westbury, Clockhouse, Jinglers, Palomino i Youth Sixth Sense.

Firma kładzie duży nacisk na dbałość o klienta gwarantując łatwość i wygodę zakupów. W sklepach C&A widać dużą dbałość o wystrój i aranżację, dzięki czemu wnętrza są przyjazne, nowoczesne i jasne. W celu jeszcze większego ułatwienia zakupów firma umożliwia dokonywanie transakcji elektronicznych przez czynny całodobowo sklep internetowy.

Również obsługa w firmowych sklepach C&A jest na najwyższym poziomie. Przeszkoleni pracownicy odznaczają się uprzejmością i wysoką kompetencją umożliwiającą zasięgnięcie fachowej porady.

Troska o klienta, to również gwarancja jakości oferowanych produktów. C&A stawia na wysokiej klasy materiały i precyzyjne wykonanie. Dzięki temu klienci są zawsze zadowoleni, a w przypadku zastrzeżeń mogą bez problemów złożyć reklamację, która zostanie rozpatrzona szybko i z korzyścią dla kupującego.

Asortyment sklepów C&A rozciąga się od odzieży niemowlęcej przez dziecięcą, do damskiej i męskiej. Znajdziemy tutaj wysokiej klasy ubrania na każdą okoliczność i porę roku. Odzież oferowana przez C&A zawsze podąża za aktualnymi trendami modowymi, dzięki czemu dostępne tu ubrania wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, ale również doskonałym krojem i wzornictwem. Poza odzieżą sklep oferuje szeroką gamę dodatków pozwalających skompletować garderobę pełna niezwykłych aranżacji.

Na stronie internetowej firmy znajdziemy nie tylko sklep internetowy, ale także masę profesjonalnych porad i inspiracji, dzięki którym podkreślimy swój styl i wybierzemy najodpowiedniejsze dla siebie ubrania. C&A to najlepszy wybór dla tych, którzy chcą ubierać się modnie i niedrogo.

 

Gazetka promocyjna C&A - sposób na udane zakupu

Wychodząc naprzeciw klientom, sklepy C&A organizują liczne promocje i atrakcyjne przeceny na wybrane produkty. Aby umożliwić kupującym zapoznanie się z wszystkimi okazjami wydawana jest specjalna gazetka promocyjna C&A, która zawiera wszystkie niezbędne informacje, by zrobić udane zakupy w najkorzystniejszych cenach.