Gazetki Bricoman

( 3.76 )
liczba ocen: 57

Brak aktualnych gazetek Bricoman.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

Dom i Ogród

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Bricoman - Udany remont i budowa  - ważna do 20-10-2018
Gazetka Bricoman - Udany remont i budowa Gazetka wygasła 20-10-2018
Gazetka promocyjna Bricoman - Odpalamy sezon grzewczy - ważna do 15-09-2018
Gazetka Bricoman - Odpalamy sezon grzewczyGazetka wygasła 15-09-2018
Gazetka promocyjna Bricoman - Zadbaj o wnętrze - ważna do 18-08-2018
Gazetka Bricoman - Zadbaj o wnętrzeGazetka wygasła 18-08-2018
Gazetka promocyjna Bricoman - Świętujemy urodziny - ważna do 07-07-2018
Gazetka Bricoman - Świętujemy urodzinyGazetka wygasła 07-07-2018
Gazetka promocyjna Bricoman - Wnętrze wzorowo wykończone - ważna do 24-06-2018
Gazetka Bricoman - Wnętrze wzorowo wykończoneGazetka wygasła 24-06-2018
Gazetka promocyjna Bricoman - Wszystko wokół domu  - ważna do 27-05-2018
Gazetka Bricoman - Wszystko wokół domu Gazetka wygasła 27-05-2018

Więcej o Bricoman

BRICOMAN - najlepszy wybór materiałów budowlanych

 

Sieć remontowo-budowlana Bricoman Polska należy do Grupy Adeo i zajmuje czwarte na świecie oraz drugie w Europie miejsce na rynku materiałów budowlanych. Pierwszy sklep i początek marki, powstał w Warszawie w 2007 roku. Dzisiaj sklepy Bricoman znajdują się również w Poznaniu, Białej Podlaskiej, Łodzi, Jaworznie, Szczecinie, Lublinie i Gdańsku.

 

Oferta sklepów Bricoman skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i profesjonalistów, którym zależy na dobrym stosunku jakości do ceny. W Bricoman stawia się na jakość produktów, tak, by klienci mieli dostęp do najlepszych materiałów, które zagwarantują trwałość i wysoki standard użytkowania. Każdemu człowiekowi powinno zależeć na własnym domu, dlatego przy remontach, czy budowie warto stawiać na najlepsze technologie i solidne rozwiązania, które zapewnią nam bezpieczeństwo i będą służyć przez lata.

 

Asortyment sklepów Bricoman obejmuje takie materiały budowlane jak cegły, pustaki, bloczki betonowe, które stanowią podstawę przy każdej budowie. Znajdziemy tu nie tylko materiały konstrukcyjne, ale również bardzo bogaty wybór materiałów wykończeniowych, narzędzi, elementów wystroju, artykułów sanitarnych i dosłownie wszystkiego, co potrzebne do budowy, remontu, wyposażenia i utrzymania domu w dobrym stanie.

 

Asortyment sklepu Bricoman obejmuje podstawowe materiały budowlane, czyli cegły, pustaki oraz bloczki z betonu komórkowego, bez których niemożliwe jest stworzenie wymarzonej przestrzeni do życia. Bogaty wybór materiałów oraz ich szeroki przedział cenowy umożliwi każdemu klientowi znalezienie idealnego produktu, dostosowanego do jego indywidualnych potrzeb.

 

Produkty w sklepach Bricoman zachęcają nie tylko doskonałą jakością. Mamy tutaj szeroki wybór kolorów i wzorów, dzięki czemu stworzymy niepowtarzalny klimat w swoim domu i dostosujemy go do własnych potrzeb i gustu. Dobranie odpowiedniego oświetlenia do każdego pomieszczenia i okazji to żaden problem - bogaty asortyment artykułów oświetleniowych obejmuje między innymi lampy dekoracyjne, ledowe, a także oświetlenie ogrodowe i techniczne.

 

Jednak dom to nie wszystko. Kiedy już skończymy z urządzaniem przestrzeni wewnętrznych, czas zająć się ogrodem. W Bricoman znajdziemy szereg praktycznych i skutecznych rozwiązań, które sprawią, że stworzymy ogród idealny. Sklep oferuje wachlarz narzędzi i sprzętu ogrodniczego, ale również nasiona i rośliny, produkty chemiczne ułatwiające pielęgnację zieleni, a nawet grille i akcesoria do nich.

Nieważne więc, czy nagle musisz naprawić jakąś awarię, postanowiłeś zmienić aranżację wnętrza, czy zacząłeś nowy projekt budowlany - w Bricoman znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Jeśli jesteś klientem prywatnym albo profesjonalnym budowlańcem, zawsze możesz mieć pewność, że zakupy w Bricoman spełnią Twoje oczekiwania.

 

Stwórz wymarzoną przestrzeń z gazetką Bricoman

 

Szeroka oferta materiałów budowlanych, wykończeniowych, akcesoriów dekoracyjnych i narzędzi w najlepszych cenach stanowi podstawę działalności sklepów Bricoman. Gazetka promocyjna sieci zawiera szereg bardzo korzystnych promocji i przecen, dzięki którym kupisz to, co Ci potrzebne w najlepszej cenie.