Gazetki Bricoman

( 3.86 )
liczba ocen: 79

Gazetki promocyjne Bricoman

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Bricoman - Wykończenie ma znaczenie w Bricoman - ważna do 18-10-2020
Gazetka Bricoman - Wykończenie ma znaczenie w BricomanGazetka wygasła 18-10-2020
Gazetka promocyjna Bricoman - Budowa na finiszu Bricoman - ważna do 04-10-2020
Gazetka Bricoman - Budowa na finiszu BricomanGazetka wygasła 04-10-2020
Gazetka promocyjna Bricoman - Wielka rozgrzewka cenowa w Bricomanie! - ważna do 13-09-2020
Gazetka Bricoman - Wielka rozgrzewka cenowa w Bricomanie!Gazetka wygasła 13-09-2020
Gazetka promocyjna Bricoman - Sposób na łazienkę z Bricoman - ważna do 09-08-2020
Gazetka Bricoman - Sposób na łazienkę z BricomanGazetka wygasła 09-08-2020
Gazetka promocyjna Bricoman - Remont, budowa, start! - Bricoman - ważna do 28-03-2020
Gazetka Bricoman - Remont, budowa, start! - BricomanGazetka wygasła 28-03-2020
Gazetka promocyjna Bricoman - Jesienna rozgrzewka - ważna do 21-09-2019
Gazetka Bricoman - Jesienna rozgrzewkaGazetka wygasła 21-09-2019

Przeglądaj podobne gazetki

Więcej o Bricoman

BRICOMAN - najlepszy wybór materiałów budowlanych

 

Sieć remontowo-budowlana Bricoman Polska należy do Grupy Adeo i zajmuje czwarte na świecie oraz drugie w Europie miejsce na rynku materiałów budowlanych. Pierwszy sklep i początek marki, powstał w Warszawie w 2007 roku. Dzisiaj sklepy Bricoman znajdują się również w Poznaniu, Białej Podlaskiej, Łodzi, Jaworznie, Szczecinie, Lublinie i Gdańsku.

 

Oferta sklepów Bricoman skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i profesjonalistów, którym zależy na dobrym stosunku jakości do ceny. W Bricoman stawia się na jakość produktów, tak, by klienci mieli dostęp do najlepszych materiałów, które zagwarantują trwałość i wysoki standard użytkowania. Każdemu człowiekowi powinno zależeć na własnym domu, dlatego przy remontach, czy budowie warto stawiać na najlepsze technologie i solidne rozwiązania, które zapewnią nam bezpieczeństwo i będą służyć przez lata.

 

Asortyment sklepów Bricoman obejmuje takie materiały budowlane jak cegły, pustaki, bloczki betonowe, które stanowią podstawę przy każdej budowie. Znajdziemy tu nie tylko materiały konstrukcyjne, ale również bardzo bogaty wybór materiałów wykończeniowych, narzędzi, elementów wystroju, artykułów sanitarnych i dosłownie wszystkiego, co potrzebne do budowy, remontu, wyposażenia i utrzymania domu w dobrym stanie.

 

Asortyment sklepu Bricoman obejmuje podstawowe materiały budowlane, czyli cegły, pustaki oraz bloczki z betonu komórkowego, bez których niemożliwe jest stworzenie wymarzonej przestrzeni do życia. Bogaty wybór materiałów oraz ich szeroki przedział cenowy umożliwi każdemu klientowi znalezienie idealnego produktu, dostosowanego do jego indywidualnych potrzeb.

 

Produkty w sklepach Bricoman zachęcają nie tylko doskonałą jakością. Mamy tutaj szeroki wybór kolorów i wzorów, dzięki czemu stworzymy niepowtarzalny klimat w swoim domu i dostosujemy go do własnych potrzeb i gustu. Dobranie odpowiedniego oświetlenia do każdego pomieszczenia i okazji to żaden problem - bogaty asortyment artykułów oświetleniowych obejmuje między innymi lampy dekoracyjne, ledowe, a także oświetlenie ogrodowe i techniczne.

 

Jednak dom to nie wszystko. Kiedy już skończymy z urządzaniem przestrzeni wewnętrznych, czas zająć się ogrodem. W Bricoman znajdziemy szereg praktycznych i skutecznych rozwiązań, które sprawią, że stworzymy ogród idealny. Sklep oferuje wachlarz narzędzi i sprzętu ogrodniczego, ale również nasiona i rośliny, produkty chemiczne ułatwiające pielęgnację zieleni, a nawet grille i akcesoria do nich.

Nieważne więc, czy nagle musisz naprawić jakąś awarię, postanowiłeś zmienić aranżację wnętrza, czy zacząłeś nowy projekt budowlany - w Bricoman znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Jeśli jesteś klientem prywatnym albo profesjonalnym budowlańcem, zawsze możesz mieć pewność, że zakupy w Bricoman spełnią Twoje oczekiwania.

 

Stwórz wymarzoną przestrzeń z gazetką Bricoman

 

Szeroka oferta materiałów budowlanych, wykończeniowych, akcesoriów dekoracyjnych i narzędzi w najlepszych cenach stanowi podstawę działalności sklepów Bricoman. Gazetka promocyjna sieci zawiera szereg bardzo korzystnych promocji i przecen, dzięki którym kupisz to, co Ci potrzebne w najlepszej cenie.