Gazetki BonPrix

( 3.55 )
liczba ocen: 154

Gazetki promocyjne BonPrix

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna BonPrix - Wolne chwile w wielkim stylu z BonPrix   - ważna do 31-10-2021
Gazetka BonPrix - Wolne chwile w wielkim stylu z BonPrix Gazetka wygasła 31-10-2021
Gazetka promocyjna BonPrix - Jesienny katalog BonPrix - ważna do 31-10-2021
Gazetka BonPrix - Jesienny katalog BonPrixGazetka wygasła 31-10-2021
Gazetka promocyjna BonPrix - Bonprix - letnie wyprawy - ważna do 05-01-2022
Gazetka BonPrix - Bonprix - letnie wyprawyGazetka wygasła 05-01-2022
Gazetka promocyjna BonPrix - Stroje kąpielowe w BonPrix - ważna do 01-12-2021
Gazetka BonPrix - Stroje kąpielowe w BonPrixGazetka wygasła 01-12-2021
Gazetka promocyjna BonPrix - Postaw na kolor BonPrix - ważna do 19-11-2021
Gazetka BonPrix - Postaw na kolor BonPrixGazetka wygasła 19-11-2021
Gazetka promocyjna BonPrix - Letnie klimaty w BonPrix - ważna do 28-10-2021
Gazetka BonPrix - Letnie klimaty w BonPrixGazetka wygasła 28-10-2021

Przeglądaj podobne gazetki

Więcej o BonPrix

Bonprix - Najnowsze trendy dla każdego

Bonprix jest międzynarodową, wysyłkową firmą odzieżową z siedzibą w Hamburgu. Powstała w 1986 roku za sprawą Hansa-Joachima Mundta i Michaela Newe, a w 1988 roku dołączył do nich Josef Teeken. Już rok później dochody firmy przekroczyły 1 milion marek niemieckich. W roku 1997 Bonprix pojawia się w Internecie i umożliwia zakupy online. Obecnie ponad 50% zamówień pochodzi właśnie z Internetu, a strony firmy odwiedza rocznie ponad 7 milionów osób. Od 1999 roku Bonprix stawia na rozwój sieci filii firmowych, początkowo w Niemczech, a z czasem również za granicą, podbijając rynki europejskie, ale również północno- i południowo-amerykańskie, czy rosyjski. Firma zatrudnia ponad 3 tysiące pracowników, a produkty Bonprix docierają do 29 krajów na całym świecie i aż 50% obrotu pochodzi z rynków zagranicznych.

Firma posiada 30 milionów klientów na całym świecie, z czego 9,5 miliona w Niemczech. Przy obrotach przekraczających 1400 milionów euro w roku 2015/16 firma zalicza się do największych spółek grupy Otto i jest niekwestionowanym liderem na rynku wysyłkowej sprzedaży odzieży.

Sklep internetowy, który jest największym kanałem dystrybucyjnym firmy oferuje około 30 tysięcy produktów. Około 70% obrotów firmy w roku 2015/16, czyli ponad 1,4 miliarda euro, pochodziło właśnie ze sprzedaży internetowej.

Do Polski firma weszła w 1991 roku, a jej główna siedziba mieści się w Łodzi. Za sprawą specjalnego katalogu firmowego oferta Bonprix trafia do ponad 5 milionów domów w Polsce.

Celem firmy jest przenoszenie najnowszych trendów ze światowych wybiegów mody do codziennej odzieży. Bonprix oferuje inspirujące kolekcje na rozmaite okazje, w różnych stylach, rozmiarach i wzorach. Posiada pięć marek własnych i każdego miesiąca prezentuje nową kolekcję ubrań, pozostając zawsze na bieżąco z aktualnymi trendami. Celem firmy jest tworzenie ubrań dla każdego, w swojej ofercie posiada więc ubrania damskie, męskie i dziecięce na każdą porę roku i okazję. Ponadto oferuje całą gamę artykułów dekoracyjnych i elementów wystroju wnętrz. Wszystkie produkty są doskonale zaprojektowane i perfekcyjnie wykonane, dzięki czemu zapewniają satysfakcję klientów i długie użytkowanie, a wszystko to w zaskakująco korzystnych cenach.

 

Nie przegap najlepszych okazji!

Bonprix oferuje liczne okazje i specjalne promocje na swoje produkty, dlatego warto śledzić działania sklepu na bieżąco. Często zmieniający się asortyment, nowe kolekcje i atrakcyjne przeceny, to coś, za czym trudno nadążyć. Niezwykle pomocna okazuje się tutaj wydawana przez Bonprix gazetka promocyjna zawarta w specjalnym katalogu. Znajdziemy tu informacje na temat oferty sklepu i aktualnych promocji. Firmowy katalog wraz z gazetką promocyjną Bonprix wysyła do około 5 milionów domów w Polsce. Dostępny jest on w formie bezpłatnej prenumeraty zamawianej na wskazany adres, a także w formie elektronicznej - do pobrania ze strony sklepu. Jeśli więc chcesz robić najbardziej korzystne zakupy w Internecie, nie zwlekaj i zamów katalog Bonprix.