Gazetki BonPrix

( 3.53 )
liczba ocen: 148

Gazetki promocyjne BonPrix

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna BonPrix - Join the club - ważna do 11-08-2019
Gazetka BonPrix - Join the clubGazetka wygasła 11-08-2019
Gazetka promocyjna BonPrix - Magazyn modowy  - ważna do 16-07-2019
Gazetka BonPrix - Magazyn modowy Gazetka wygasła 16-07-2019
Gazetka promocyjna BonPrix - Powoli robi się kolorowo - ważna do 02-07-2019
Gazetka BonPrix - Powoli robi się kolorowoGazetka wygasła 02-07-2019
Gazetka promocyjna BonPrix - Święta na spokojnie  - ważna do 26-05-2019
Gazetka BonPrix - Święta na spokojnie Gazetka wygasła 26-05-2019
Gazetka promocyjna BonPrix - Mój styl. Moje życie  - ważna do 06-05-2019
Gazetka BonPrix - Mój styl. Moje życie Gazetka wygasła 06-05-2019
Gazetka promocyjna BonPrix - Na poważnie... - ważna do 17-04-2019
Gazetka BonPrix - Na poważnie...Gazetka wygasła 17-04-2019

Przeglądaj podobne gazetki

Więcej o BonPrix

Bonprix - Najnowsze trendy dla każdego

Bonprix jest międzynarodową, wysyłkową firmą odzieżową z siedzibą w Hamburgu. Powstała w 1986 roku za sprawą Hansa-Joachima Mundta i Michaela Newe, a w 1988 roku dołączył do nich Josef Teeken. Już rok później dochody firmy przekroczyły 1 milion marek niemieckich. W roku 1997 Bonprix pojawia się w Internecie i umożliwia zakupy online. Obecnie ponad 50% zamówień pochodzi właśnie z Internetu, a strony firmy odwiedza rocznie ponad 7 milionów osób. Od 1999 roku Bonprix stawia na rozwój sieci filii firmowych, początkowo w Niemczech, a z czasem również za granicą, podbijając rynki europejskie, ale również północno- i południowo-amerykańskie, czy rosyjski. Firma zatrudnia ponad 3 tysiące pracowników, a produkty Bonprix docierają do 29 krajów na całym świecie i aż 50% obrotu pochodzi z rynków zagranicznych.

Firma posiada 30 milionów klientów na całym świecie, z czego 9,5 miliona w Niemczech. Przy obrotach przekraczających 1400 milionów euro w roku 2015/16 firma zalicza się do największych spółek grupy Otto i jest niekwestionowanym liderem na rynku wysyłkowej sprzedaży odzieży.

Sklep internetowy, który jest największym kanałem dystrybucyjnym firmy oferuje około 30 tysięcy produktów. Około 70% obrotów firmy w roku 2015/16, czyli ponad 1,4 miliarda euro, pochodziło właśnie ze sprzedaży internetowej.

Do Polski firma weszła w 1991 roku, a jej główna siedziba mieści się w Łodzi. Za sprawą specjalnego katalogu firmowego oferta Bonprix trafia do ponad 5 milionów domów w Polsce.

Celem firmy jest przenoszenie najnowszych trendów ze światowych wybiegów mody do codziennej odzieży. Bonprix oferuje inspirujące kolekcje na rozmaite okazje, w różnych stylach, rozmiarach i wzorach. Posiada pięć marek własnych i każdego miesiąca prezentuje nową kolekcję ubrań, pozostając zawsze na bieżąco z aktualnymi trendami. Celem firmy jest tworzenie ubrań dla każdego, w swojej ofercie posiada więc ubrania damskie, męskie i dziecięce na każdą porę roku i okazję. Ponadto oferuje całą gamę artykułów dekoracyjnych i elementów wystroju wnętrz. Wszystkie produkty są doskonale zaprojektowane i perfekcyjnie wykonane, dzięki czemu zapewniają satysfakcję klientów i długie użytkowanie, a wszystko to w zaskakująco korzystnych cenach.

 

Nie przegap najlepszych okazji!

Bonprix oferuje liczne okazje i specjalne promocje na swoje produkty, dlatego warto śledzić działania sklepu na bieżąco. Często zmieniający się asortyment, nowe kolekcje i atrakcyjne przeceny, to coś, za czym trudno nadążyć. Niezwykle pomocna okazuje się tutaj wydawana przez Bonprix gazetka promocyjna zawarta w specjalnym katalogu. Znajdziemy tu informacje na temat oferty sklepu i aktualnych promocji. Firmowy katalog wraz z gazetką promocyjną Bonprix wysyła do około 5 milionów domów w Polsce. Dostępny jest on w formie bezpłatnej prenumeraty zamawianej na wskazany adres, a także w formie elektronicznej - do pobrania ze strony sklepu. Jeśli więc chcesz robić najbardziej korzystne zakupy w Internecie, nie zwlekaj i zamów katalog Bonprix.