Blog - Najnowsze informacje o promocjach


Torebki Obag w sklepach Kaufland

Torebki Obag w sklepach Kaufland

Modne, innowacyjne torebki po raz kolejny dostępne będą w sieci Kaufland. Czy i tym razem spotkają się one z licznym zainteresowaniem klientów?

O Bag to włoska marka modowa, ceniona na całym świecie, która istnieje już od 2009 roku.  Znana jest głównie z produkcji zegarków, torebek i akcesoriów modowych m.in takich jak zegarki, okulary, obuwie, czapki czy ręczniki. To właśnie torebki tej firmy od jutra będziemy mogli znaleźć w sklepach Kaufland

kaufland gazetka

Promocja potrwa aż do 12 lutego i jest specjalną ofertą walentynkową 

Torba może okazać się doskonałym prezentem dla bliskiej osoby nie tylko z okazji Walentynek.  Mowa o torebkach wyjątkowych, takich które doceniane są przez miłośników mody i znawców światowej sławy marek. Można zaliczyć go do jednego z produktów luksusowych. Ich cena zazwyczaj oscyluje wokół 400-500zł. Główne cechy o bag to innowacyjność i uniwersalność. Wzornictwo, które ma na celu wybić się z tłumu spotyka się z dużym szacunkiem i uznaniem. Wybór tego produktu przez wszystkich może zostać uznany za rozsądny. Na pierwszy rzut oka jest to klasyczna, prosta, gumowa torebka. To jednak nie do końca prawda. Standardowa torba O bag  wykonana jest z tworzywa EVA, posiada skórzane uchwyty, a jej główną cechą jest to, że jest wodoodporna.

torebka

Torebka  O bag będzie dostępna w sklepach Kaufland w różnych kolorach i rozmiarach!

Kategorie: Nowości
Tagi: promocje, walentynki, Kaufland, zakupy, torba, Torebka

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie