Blog - Najnowsze informacje o promocjach


Nowe funkcje przy zakupach na Allegro!

Nowe funkcje przy zakupach na Allegro!

Sprawdź jakie zmiany nastąpią w Allegro w 2019

Ilość osób kupujących przez internet regularnie wzrasta, a więc sieci coraz bardziej muszą dbać o to, aby zakupy w ich sklepach były przyjemne. Nowe trendy e-commerce zapowiadają, że sklepy internetowe muszą zapewniać całkowity komfort użytkownikowi oraz budować zaufanie do sieci. Tak na przykład, sklepy BonPrix albo Mediaexpert umożliwiają zamówienie pewnego produktu z gazetki w kilka kliknięć.

Na konferencji prasowej prezes firmy Allegro przedstawił nowe zmiany, które są zaplanowane na 2019 rok. Firma informuje, że w tym roku zostanie umożliwione śledzenie paczek on-line. Będziemy również mogli wyszukać towar po obrazku. Wystarczy zrobić zdjęcie produktu, a później odszukać go na Allegro wgrywając zdjęcie. Firma planuje również zwiększyć liczbę placówek, w których można odebrać swoją przesyłkę.

Jeszcze jedno ułatwienie dla użytkowników Allegro pojawi się w 2019 roku, a mianowicie zostanie umożliwione odroczenia płatności. Chociaż sprzedający od razu dostanie pieniądze za sprzedany towar, będziemy mogli zapłacić za niego dopiero po 30 dniach od momentu odebrania paczki.

Kategorie: Poradnik
Tagi: zakupy online, allegro, e-commerce

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie