Blog - Najnowsze informacje o promocjach


01.10
2018
1209

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?

Już niebawem wszystkie kobiety dbające o piękny i niepowtarzalny wygląd będą mogły zakupić ulubione kosmetyki w niebywale niskiej cenie. Otóż sieć sklepów Rossmann, po raz kolejny szykuje się do kultowej promocji kosmetyków.

Promocje w sklepach drogeryjnych na kosmetyki najczęściej pojawiają się w okresie wiosny oraz jesieni. Jak wiadomo jesień zbliża się do nas drobnymi kroczkami, zatem istnieje duże prawdopodobieństwo, że pogłoski pochodzące od użytkowników portalu Pepper okażą się w pełni wiarygodne. Otóż takie nieoficjalne informacje zazwyczaj mają pokrycie w rzeczywistości. Zatem wszystkim kobietom dbającym o piękny wygląd nie pozostało nic innego jak odwiedzić w najbliższym czasie pobliski sklep. Kiedy promocja Rossmann stanie się faktem? Otóż prawdopodobnie już w pierwszej dekadzie października ruszy ona pełną parą. Zorganizowana promocja Rossmann na kolorówkę zaskoczy z pewnością niezwykle niskimi cenami niejednego klienta. Każda pani chcąca cieszyć się niepowtarzalnym wyglądem, znajdzie tu coś dla siebie. Wszystkie kosmetyki mają być tańsze, aż o 55 procent. W drogeryjnych szafach Rossmanna nie zabraknie markowych kosmetyków do makijażu twarzy, ust, oczu oraz paznokci. Wśród niezwykle bogatej palety, w zaskakująco niskiej cenie znajdą się kosmetyki upiększające twarz każdej kobiety. Wśród nich można wymienić tusze, kredki, konturówki, pudry czy pomadki do ust. Nie zabraknie też barwnych lakierów oraz odżywek do paznokci.

Szczegóły promocji jeszcze nie są dokładnie znane, ale wydaje się, że zorganizowana po raz kolejny akcja promocja będzie rządzić się podobnymi prawami jak poprzednia. Otóż jak wiadomo w wiosennej edycji kultowej promocji w Rossmannie mogli wziąć udział tylko i wyłącznie członkowie klubu posiadający tę aplikację na pulpicie swojego telefonu. Natomiast wcześniej z promocji mogli korzystać też klienci nie należący do klubu, z tym że na zakupione kosmetyki udzielał Rossmann 49 procent rabatu. Jak będzie tym razem? W celu uzyskania w pełni wiarygodnych informacji warto na bieżąco zaglądać do gazetki Rossmann. Póki co jest jeszcze trochę czasu, więc każdy zainteresowany klient z pewnością zdąży dołączyć do klubowiczów Rossmanna. Poprzednia promocja kosmetyki zdobyła wielkie uznanie wśród większości kobiet chcących cieszyć się pięknem swojej skóry. Wydaje się, że i tym razem sieć Rossmann spełni wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek. Zniżka 55 w Rossmannie to niecodzienna okazja, dlatego warto z niej skorzystać.

Więcej wpisów z bloga

Wyjątkowe pomysły na prezenty walentynkowe. SPRAWDŹ!
Poradnik
25.01
2019
1209

Wyjątkowe pomysły na prezenty walentynkowe. SPRAWDŹ!

Walentynki to czas kiedy zakochani celebrują swoją miłość. 14 lutego mamy okazję obdarować swoją drugą połówkę drobnym prezentem i spędzić razem czas. Jeśli nie wiesz co wręczyć swojej ukochanej osobie o to kilka pomysłów, które na pewno jej/jemu się spodobają!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?
Poradnik
18.01
2019
1209

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?

Dzień Babci i Dziadka to idealny czas by spotkać się z dziadkami i obdarować ich prezentami. Seniorów możemy zabrać na różne występy, zaoferować chwilę relaksu albo kupić drobny upominek.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie