Blog - Najnowsze informacje o promocjach


06.06
2012
1209

Jeśli wyjeżdżasz - przygotuj się!

Jeśli wyjeżdżasz - przygotuj się!

Nadchodzący długi weekend to nie tylko wypoczynek przy grillu i spotkania z rodziną – dla wielu z nas to także konieczność wyjazdu i spędzenia kilku godzin w aucie. Mało kto to lubi – ale sklepy postanowiły ułatwić nam te nieprzyjemne przeżycia

Bardzo modne, zwłaszcza w długich trasach, są przenośne odtwarzacze DVD. Te coraz tańsze urządzenia dostaniemy już w każdym sklepie RTV: Media Markcie, Neonecie czy nawet niedużych sklepach niesieciowych.

Z okazji zbliżających się wakacji jest na nie masa promocji! Podobną funkcję może pełnić laptop – w sklepach komputerowych Vobis dostępna jest już cała gama ładowarek samochodowych, akumulatorków czy podstawek do wykorzystania w podróży. Warto również zaopatrzyć się w niedrogi GPS.

Jeśli jechać, to wygodnie!

Powinniśmy zadbać o komfort naszej wyprawy. Sklepy takie jak np. Jula czy Jysk oferują podróżnikom wielki wybór poduszek, mat i pokrowców na fotele; dostępne są nawet maty masujące. Z kolei w wielu supermarketach dostaniemy zestawy głośnomówiące do telefonu, podstawki pod kubki, poduszki na kark i odświeżacze powietrza do aut. Dzięki takim akcesoriom z Tesco czy Lidla nawet nasz stary Lanos stanie się komfortowy. Jeśli mamy małe dziecko, dobrym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w wygodny fotelik oraz dziecięce naczynia-niekapki i zapobiegające śmieceniu. Znajdziemy je w Carrefourze czy Akpol Baby.

Do warsztatu marsz!

Najważniejsze, jak zawsze, jest bezpieczeństwo. Przed wyruszeniem w drogę należy bezwzględnie sprawdzić datę ważności naszej gaśnicy i specyfików w apteczce, sprawność układu hamulcowego, uzupełnić olej i płyny. Można to zrobić niewielkim kosztem np. w Feu Vert. Żadne, nawet najnowocześniejsze centrum rozrywki nie pomoże nam w razie wypadku!

Zdjęcie: ©123RF/PICSEL.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie