Blog - Najnowsze informacje o promocjach


06.06
2012
1209

Jeśli wyjeżdżasz - przygotuj się!

Jeśli wyjeżdżasz - przygotuj się!

Nadchodzący długi weekend to nie tylko wypoczynek przy grillu i spotkania z rodziną – dla wielu z nas to także konieczność wyjazdu i spędzenia kilku godzin w aucie. Mało kto to lubi – ale sklepy postanowiły ułatwić nam te nieprzyjemne przeżycia

Bardzo modne, zwłaszcza w długich trasach, są przenośne odtwarzacze DVD. Te coraz tańsze urządzenia dostaniemy już w każdym sklepie RTV: Media Markcie, Neonecie czy nawet niedużych sklepach niesieciowych.

Z okazji zbliżających się wakacji jest na nie masa promocji! Podobną funkcję może pełnić laptop – w sklepach komputerowych Vobis dostępna jest już cała gama ładowarek samochodowych, akumulatorków czy podstawek do wykorzystania w podróży. Warto również zaopatrzyć się w niedrogi GPS.

Jeśli jechać, to wygodnie!

Powinniśmy zadbać o komfort naszej wyprawy. Sklepy takie jak np. Jula czy Jysk oferują podróżnikom wielki wybór poduszek, mat i pokrowców na fotele; dostępne są nawet maty masujące. Z kolei w wielu supermarketach dostaniemy zestawy głośnomówiące do telefonu, podstawki pod kubki, poduszki na kark i odświeżacze powietrza do aut. Dzięki takim akcesoriom z Tesco czy Lidla nawet nasz stary Lanos stanie się komfortowy. Jeśli mamy małe dziecko, dobrym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w wygodny fotelik oraz dziecięce naczynia-niekapki i zapobiegające śmieceniu. Znajdziemy je w Carrefourze czy Akpol Baby.

Do warsztatu marsz!

Najważniejsze, jak zawsze, jest bezpieczeństwo. Przed wyruszeniem w drogę należy bezwzględnie sprawdzić datę ważności naszej gaśnicy i specyfików w apteczce, sprawność układu hamulcowego, uzupełnić olej i płyny. Można to zrobić niewielkim kosztem np. w Feu Vert. Żadne, nawet najnowocześniejsze centrum rozrywki nie pomoże nam w razie wypadku!

Zdjęcie: ©123RF/PICSEL.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie