Blog - Najnowsze informacje o promocjach


28.05
2012
1209

Raj dla najmłodszych

Raj dla najmłodszych

Za oknami słońce, w szkołach coraz mniej zajęć, osiedlowe trzepaki i boiska zapełnione są rozemocjonowanymi, dziecięcym głosami. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że wielkimi krokami zbliża się najważniejsze święto naszych milusińskich – Dzień Dziecka.

 

Jak co roku rodzice stają przed dramatycznym wyborem – jak spełnić wysublimowane wymagania swoich pociech i sprawić, by 1 czerwca był dniem radości i świętowania, a nie powodem do rozczarowań? Presja jest spora, gdyż już w piątkowe popołudnie kwestia otrzymanych prezentów będzie zdecydowanie najważniejszym tematem dziecięcych dyskusji, porównań i sporów. Na szczęście w sukurs zestresowanym rodzicom przychodzą właściciele sklepów i marketów, którzy po raz kolejny stanęli na wysokości zadania i przygotowali bogatą ofertę produktów dla najmłodszych

Tradycyjnie

Szeroką paletę zabawek tradycyjnych oferuje amerykańska sieć sklepów Toys’’R’’Us. Począwszy od kultowych klocków Lego, poprzez zdalnie sterowane samochody, aż do wielu modeli lalek Barbie. Wśród niezliczonej ilości maskotek, figurek, gier i innych sprawdzonych od lat zabawek znajdzie się coś ciekawego dla każdego dziecka.

 

Multimedialnie

Media Markt w swojej specjalnej ofercie z okazji Dnia Dziecka stawia głównie na literaturę. Specjalnie dobrane propozycje pozwalają dostosować wybraną książkę do wieku dziecka i od najmłodszych lat zaszczepiać pasję literacką. Poza książkami w ofercie Media Marktu możemy znaleźć coraz bardziej popularne gry planszowe (np. Hobbit, Pędzące Żółwie) oraz minipiłkarzyki.

Na sportowo

Rodzice zainteresowani rozwijaniem u swoich pociech pasji sportowych powinni zwrócić uwagę na propozycje Decathlonu. Znaleźć w niej możemy stroje sportowe dla najmłodszych, obuwie, czy nawet specjalnie dla nich przeznaczony worek treningowy. W ofercie nie mogło oczywiście zabraknąć akcesoriów niezbędnych do aktywnej zabawy, takich jak latawce czy minideski surfingowe.

 

Jak widać, jest w czym wybierać, a troskliwy rodzic może łatwo odnaleźć wymarzony prezent dla swojego dziecka.

Kategorie: Poradnik
Tagi: dzieci, prezenty, święto, zabawki

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie