Blog - Najnowsze informacje o promocjach


Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

To duże udogodnienie nie tylko dla wszystkich klientów, ale też dla pracowników sklepu na terenie całego kraju. Akcja ta ma na celu zachęcić do zakupu produktów znajdujących się w ofercie sklepów Rossmann. Niektóre ceny towarów będą obniżone nawet o 55 procent. Po prostu nie wypada tego przegapić. Do kiedy potrwa ta akcja oraz jakich informacji na jej temat warto zasięgnąć?

Akcja Fiesta w Rossmannie - wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu

Akcja Fiesta z pewnością spotka się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony lojalnych klientów. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystały z niej osoby, które nigdy wcześniej nie robiły w Rossmannie zakupów. Zdecydowanie najważniejsze jest to, że akcja ma charakter urodzinowy. W związku z tym powstała kumulacja najlepszych produktów oraz okazji cenowych. Wystarczy zagłębić się w temat i sprawdzić, czy produkty, na którym zależy klientom nie są przypadkiem przecenione (nawet o kilkadziesiąt procent).

Dużo przydatnych informacji można uzyskać m.in. za pomocą mediów społecznościowych. Klientki wzajemnie namawiają się do robienia zakupów i angażują w to całe rodziny oraz szerokie grono znajomych. Ta znana sieć drogerii oferuje naprawdę ciekawe okazje, których nie da się w żaden sposób ominąć. Dla klientów przygotowane wysokiej jakości kosmetyki do makijażu, tusze do rzęs, pudry, akcesoria, produkty do paznokci, brwi, ust oraz twarzy i oczu, ale też szminki. Akcja Fiesta Rossmann wystartuje 16 czerwca, ale nie oznacza to, że zakończy się jeszcze tego samego dnia. Fiesta w Rossmannie potrwa aż do 30 czerwca, dlatego każda osoba ma czas do końca miesiąca, aby przeanalizować swój domowy budżet i na tej podstawie przygotować sobie wymarzoną listę zakupów, po którą uda się do ulubionej drogerii. W dowolnym momencie można skorzystać z opcji zakupów online, chociaż w tym przypadku oferta rabatowa jest nieco ograniczona. Więcej produktów będzie przecenionych w sklepach stacjonarnych, dlatego warto udać się do nich osobiście.

Akcja Fiesta w Rossmannie - kogo zainteresuje?

Akcja Fiesta w Rossmannie zainteresuje przede wszystkim te osoby, które są zainteresowane pielęgnacją własnego ciała i przykładają do tego dużą wagę. Co istotniejsze w trakcie trwania akcji można zakupić produkty z przeróżnych kategorii. Klienci będą o tym informowani m.in. przy pomocy portali społecznościowych. Poza produktami dostępnymi w zdecydowanie niższych cenach drogeria Rossmann przygotowała dla swoich zwolenników również wiele innych atrakcji. Wystarczy uważnie przeglądać sieć internetową, a na pewno nikt nie przegapi informacji związanych z takimi przedsięwzięciami. 

Klientki mogą skorzystać m.in. z 20-procentowe zniżki na wszystkie artykuły typu EnerBIO. Mowa tutaj o napojach i energetycznych posiłkach. Udział w takich akcjach jest oczywiście dobrowolny, więc warto to sobie dokładnie przemyśleć. Istnieją różne przesłanki, które skłaniają ku temu, aby wziąć udział w tej akcji i namówić do tego znajomych. Akcja pozwala zaoszczędzić dużo pieniędzy, które można później przeznaczyć m.in. na zakup sprzętu domowego lub wymarzone wakacje za granicą. 

Przydatne informacje w gazetce promocyjnej Rossmann

Gazetka drogerii Rossmann gromadzi w sobie różne przydatne informacje, dlatego zawsze należy mieć ją pod ręką. Dzięki temu klientki dobrze wiedzą, kiedy mogą spodziewać się rozmaitych przecen oraz jakie konkretnie produkty będzie można kupić w dużo niższych cenach. Z gazetki promocyjnej można skorzystać m.in. poprzez sieć internetową lub też znaleźć ją w wybranej placówce stacjonarnej. Zawsze jest aktualna i pełna ciekawych ofert, które są przeznaczone zarówno dla osób młodych, jak i starszych. W Rossmannie coś dla siebie znajdą kobiety, mężczyźni i dzieci.

Gazetka promocyjna Rossmann to pewne źródło informacji, związane nie tylko z akcją Fiesta, ale też z innymi promocjami, które występują we wspomnianej drogerii. Mowa tutaj np. o akcji w trakcie której można kupić produkty w kategoriach 2+2 lub 2+1. Najpierw wypada zastanowić się nad tym, czego konkretnie potrzebuje dana osoba, a następnie wystarczy poszukać przydatnych informacji w gazetce Rossmann. To ogromna szansa na zaoszczędzenie środków finansowych i szybsze zakupy. Nic dziwnego, że tak wiele osób decyduje się z tego skorzystać. 

Kategorie: Poradnik
Tagi: promocje w rossmannie, fiesta rossmann

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Usługa Allegro Smart została wydłużona o kolejny miesiąc!
Super Promocje
19.05
2020
1209

Usługa Allegro Smart została wydłużona o kolejny miesiąc!

Czy wiesz co zrobić by skorzytsać z darmowej dostawy na Alegro?

Czytaj więcej »
Paulina Kopeć

Paulina Kopeć

Zobacz wszystkie