Blog - Najnowsze informacje o promocjach


Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Najlepsze oferty promocyjne w zasięgu ręki!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

DING jest aplikacją, w której wyświetlają się gazetki promocyjne z najlepszymi ofertami, które dodatkowo są dopasowane do potrzeb użytkownika. Sama aplikacja jest bezpłatna i pobrać ją można w kilku sekund. Dzięki niej można śledzić aktualne promocje na wiele produktów, w tym również na akcesoria do domu bądź ogrodu. Po co w takim razie przepłacać? Pobierz aplikację Ding już teraz!

Gazetki promocyjne w telefonie

Aplikacja DING umożliwia przeglądanie gazetek promocyjnych ze wszystkich sklepów. Można w w niej również tworzyć listę produktów, które potencjalnie chcemy zakupić. Wystarczy kliknąć w dowolny produkt, dzięki czemu tworzy się lista zakupowa. Jednak pod produktem pojawia się także kilka innych, w wybranej kategorii. To zatem pomaga porównać ceny bądź też zdecydować, czy produkt z innego sklepu, obejmujący tą samą kategorię, ostatecznie nie jest dla nas bardziej atrakcyjny.

najlepsze promocje w aplikacji ding

Promocje blisko Twojego domu

DING działa również w oparciu o lokalizację. Oznacza to zatem, że po stworzeniu konta otrzymuje się mnóstwo aktualnych ofert, blisko naszego miejsca zamieszkania. W aplikacji można także ustawić sobie powiadomienia dotyczące końca ważności promocji, aby jej nie przegapić. Natomiast ikonka "mapka" pomaga w szybkim zweryfikowaniu, gdzie znajdują się sklepy mające oferty, które nas interesują.

Niedziele handlowe w aplikacji DING

W roku 2018 wprowadzona został ustawa, mówiąca o zakazu handlu w niedzielę. Początkowo dwie niedziele w miesiącu były handlowe, jednak z biegiem czasu, sytuacja się jeszcze bardziej zaostrzyła. W aplikacji DING znaleźć możemy zakładkę "Dni wolne od handlu", dzięki której można zweryfikować, które niedziele są handlowe bądź też w które święta obowiązuje zakaz handlu. Po założeniu konta, można otrzymywać powiadomienia dotyczące tego, w jaki dzień można spokojnie zrobić zakupu, a w jakim będzie to niemożliwe. To bez wątpienia ułatwia planowanie zakupów i korzystanie z najlepszych promocji. Możemy bowiem wówczas zakupić interesujące nas towary wcześniej mając świadomość tego, że konkretnego dnia dokonanie zakupów będzie już niemożliwe.

Kategorie: Poradnik
Tagi: aplikacja ding

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Usługa Allegro Smart została wydłużona o kolejny miesiąc!
Super Promocje
19.05
2020
1209

Usługa Allegro Smart została wydłużona o kolejny miesiąc!

Czy wiesz co zrobić by skorzytsać z darmowej dostawy na Alegro?

Czytaj więcej »
Paulina Kopeć

Paulina Kopeć

Zobacz wszystkie