Blog - Najnowsze informacje o promocjach


Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Najlepsze oferty promocyjne w zasięgu ręki!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

DING jest aplikacją, w której wyświetlają się gazetki promocyjne z najlepszymi ofertami, które dodatkowo są dopasowane do potrzeb użytkownika. Sama aplikacja jest bezpłatna i pobrać ją można w kilku sekund. Dzięki niej można śledzić aktualne promocje na wiele produktów, w tym również na akcesoria do domu bądź ogrodu. Po co w takim razie przepłacać? Pobierz aplikację Ding już teraz!

Gazetki promocyjne w telefonie

Aplikacja DING umożliwia przeglądanie gazetek promocyjnych ze wszystkich sklepów. Można w w niej również tworzyć listę produktów, które potencjalnie chcemy zakupić. Wystarczy kliknąć w dowolny produkt, dzięki czemu tworzy się lista zakupowa. Jednak pod produktem pojawia się także kilka innych, w wybranej kategorii. To zatem pomaga porównać ceny bądź też zdecydować, czy produkt z innego sklepu, obejmujący tą samą kategorię, ostatecznie nie jest dla nas bardziej atrakcyjny.

najlepsze promocje w aplikacji ding

Promocje blisko Twojego domu

DING działa również w oparciu o lokalizację. Oznacza to zatem, że po stworzeniu konta otrzymuje się mnóstwo aktualnych ofert, blisko naszego miejsca zamieszkania. W aplikacji można także ustawić sobie powiadomienia dotyczące końca ważności promocji, aby jej nie przegapić. Natomiast ikonka "mapka" pomaga w szybkim zweryfikowaniu, gdzie znajdują się sklepy mające oferty, które nas interesują.

Niedziele handlowe w aplikacji DING

W roku 2018 wprowadzona został ustawa, mówiąca o zakazu handlu w niedzielę. Początkowo dwie niedziele w miesiącu były handlowe, jednak z biegiem czasu, sytuacja się jeszcze bardziej zaostrzyła. W aplikacji DING znaleźć możemy zakładkę "Dni wolne od handlu", dzięki której można zweryfikować, które niedziele są handlowe bądź też w które święta obowiązuje zakaz handlu. Po założeniu konta, można otrzymywać powiadomienia dotyczące tego, w jaki dzień można spokojnie zrobić zakupu, a w jakim będzie to niemożliwe. To bez wątpienia ułatwia planowanie zakupów i korzystanie z najlepszych promocji. Możemy bowiem wówczas zakupić interesujące nas towary wcześniej mając świadomość tego, że konkretnego dnia dokonanie zakupów będzie już niemożliwe.

Kategorie: Poradnik
Tagi: aplikacja ding

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Usługa Allegro Smart została wydłużona o kolejny miesiąc!
Super Promocje
19.05
2020
1209

Usługa Allegro Smart została wydłużona o kolejny miesiąc!

Czy wiesz co zrobić by skorzytsać z darmowej dostawy na Alegro?

Czytaj więcej »
Paulina Kopeć

Paulina Kopeć

Zobacz wszystkie