Blog - Najnowsze informacje o promocjach


Usługa Allegro Smart została wydłużona o kolejny miesiąc!

Usługa Allegro Smart została wydłużona o kolejny miesiąc!

Czy wiesz co zrobić by skorzytsać z darmowej dostawy na Alegro?

Korzystając z usługi Allegro Smart, można sporo zaoszczędzić. Osoby, które do tej pory korzystały usługi, mogły liczyć na automatyczne przedłużenie darmowych dostaw. Sprawdź, jak długo potrwa promocja! To świetny czas, by skorzystać i wydać mniej za zakupy online!

Zakupy online w ostatnim czasie cieszą się sporym powodzeniem. Miłośników zakupów przez Internet jest jeszcze więcej niż przed pandemią koronawirusa. Wśród wielu ciekawych ofert i promocji możemy znaleźć takie, które są naprawdę wyjątkowe. Usługa Allegro Smart to aktualnie jedna z najatrakcyjniejszych i najbardziej popularnych. Możesz zamawiać przez Allegro bez płacenia za dostawę!
 

Allegro Smart
 

Akcja wystartowała już 17 marca. Teraz rozpoczyna się trzeci miesiąc, w którym możemy brać w niej udział. Promocja początkowo miała trwać tylko do 17 kwietnia, została jednak przedłużona o miesiąc!

W trosce o nasze bezpieczeństwo Allegro wydłużyło usługę Allegro Smart. Tanie zakupy online mają przyczynić się do ograniczenia wizyt w sklepach stacjonarnych i galeriach handlowych. Pomimo tego, że większość sklepów jest już otwarta, nie wszyscy mogą już swobodnie przemieszczać się po mieście. Wiele osób wciąż jest na kwarantannie, więc wychodzenie z domu jest dla nich niemożliwe.
 

Jak aktywować Allegro Smart?
 

  • Aby, aktywować usługę należy się zarejestrować na stronie. Można też włączyć usługę w trakcie robienia zakupów.
  • Aby skorzystać z darmowej dostawy do paczkomatu lub punktów odbioru należy zrobić zakupy za minimum 40 zł od jednego sprzedawcy.
  • Aby, skorzystać z darmowej dostawy kuriera do domu musimy wydać minimum 100 zł od jednego sprzedawcy.

Jeżeli nie będziemy zadowoleni z zakupów, możemy zwrócić produkty poprzez Paczkomaty lub w placówkach Poczty Polskiej.
 

Dlaczego to wyjątkowa oferta?
 

Przed promocją usługa Allegro Smart kosztowała 49 zł przy płatności za rok z góry lub 8,99 przy płatności za 1 miesiąc. Teraz nie musimy płacić nic. Wystarczy aktywować usługę i cieszyć się z darmowych dostaw. Gdy skończy się termin promocji, usługa wyłączy się automatycznie. Nie poniesiemy żadnych kosztów! Od początku trwania promocji łącznie klienci zaoszczędzili 200 mln zł.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie