Blog - Najnowsze informacje o promocjach


15.05
2020
1209

Zakupy w Biedronce zrobisz już teraz w każdą niedziele. Ściągnij aplikacje już dziś!

Zakupy w Biedronce zrobisz już teraz w każdą niedziele. Ściągnij aplikacje już dziś!

Zbliża się weekend, a Ty nie wiesz co kupić na niedzielny obiad? Już teraz nie musi to być Twoim problemem. Biedronka umożliwia zrobienie zakupów nawet w niedziele!

Wszystko dzięki aplikacji, z której szybko i wygodnie zamówisz zakupy, bez względu na to jaki jest dzień tygodnia.

Niedziel handlowych z roku na rok ubywa. Przez długie lata nie byliśmy przyzwyczajeni do braku możliwości zrobienia zakupów w niedziele. To było coś tak oczywistego, jak niedzielny rosół. Jednak wielu z nas, nie może się odnaleźć teraz w tym, które niedziele w roku są właśnie tymi handlowymi. Biedronka świadoma tego, że musimy zaopatrywać się w zakupy z odpowiednim wyprzedzeniem, wychodzi nam jednak naprzeciw. Już teraz bez obaw zamówimy brakujące w domowych półkach produkty, nawet w niedziele! Pomóc ma temu darmowa aplikacja, którą można szybko i wygodnie ściągnąć na swój telefon.

Aplikacja zawiera wiele korzyści. Największym jest chyba fakt, iż tego samego dnia możemy zamówić zakupy i je od kuriera otrzymać. Produkty także nie różnią się cenami, od tych w sklepach stacjonarnych. Jedyną dodatkową opłatą jest opłata za dowóz. Jednak jest to na tyle wygodne, że cena za transport rekompensuje to wartość dodatnią.

Zakupy przez Internet możemy robić dzięki aplikacji Glovo. Współpraca wciąż się rozwija i nabiera tempa. Do tej pory mogliśmy zamawiać produkty online jedynie w poszczególnych miastach takich jak: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Szczecin, Poznań czy w Trójmieście. Do projektu jednak dołączyły kolejne miasta: Płock, Bydgoszcz, Rzeszów, Lublin, Toruń oraz Olsztyn.

Taki sposób robienia zakupów  funkcjonuje od dłuższego już czasu. Mimo to, aplikacja cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów. Możliwość zamówienia produktów, teraz już także w niedzielę, znajdzie pewnie kolejne grono sprzymierzeńców.

Do tej pory najczęściej zamawianymi produktami były piersi z kurczaka oraz banany. Sieć Biedronka dokłada wszelkich starań, aby konsumenci byli na bieżąco z aktualnymi promocjami. Gazetka informuje nas, jakie wyjątkowe obniżki czekają na nas w danym tygodniu. Obecnie w atrakcyjnej cenie jest proszek Persil oraz płyn do płukania jamy ustnej. Sprawdź i przekonaj się, co jeszcze przygotowała dla Ciebie dziś Biedronka.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie