Blog - Najnowsze informacje o promocjach


Tesco wyłania hit sprzedaży w 2020. Jakie są prognozy?

Tesco wyłania hit sprzedaży w 2020. Jakie są prognozy?

Kefir na liście hitów sprzedażowych. Produkt coraz bardziej popularny za granicą Polski.

W ostatnim czasie sieć Tesco skoncentrowała się na trendach żywieniowych w 2020 roku w Wielkiej Brytanii. Sprawdzono jaki produkt zanotował gwałtowny wzrost sprzedaży. O jakim produkcie mowa?

Kefir

Produkt to tradycyjny, mleczny napój. Powstaje z fermentowanego mleka, jest zdrowy, gdyż nie zawiera sztucznych barwników i konserwantów. W Wielkiej Brytanii przez długi czas nie był zbyt popularny. Za granicą kupowali go głównie Polacy. Coś się jednak zmieniło. Sieć Tesco odnotowała gwałtowny zrost sprzedaży tego produktu, uznano nawet, że Kefir będzie jednym z głównych trendów żywieniowych w 2020 roku! W ciągu ostatnich 18 miesięcy Tesco odnotowało wzrost zainteresowania kefirem, aż o 400 procent. Głównymi konsumentami jest angielska młodzież.

kefir tesco


Bogata oferta


Z powodu zainteresowania wspominanym produktem, sieć Tesco wciąż wzbogaca i uatrakcyjnia swoją ofertę kefirów. W ofercie brytyjskiego W ubiegłym roku sieć wprowadziła nowe smaki: wiśniowy, truskawkowy, mango i kurkuma. Być może podczas zakupów warto zwrócić uwagę na ten prosty, a bardzo odżywczy produkt?

Sprawdź promocje Lidl

promocje lidl

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie