Blog - Najnowsze informacje o promocjach


Ulubiony sklep Polaków? Sprawdź to!

Ulubiony sklep Polaków? Sprawdź to!

Znane są wyniku rankingu. Polacy wybrali najlepsze sklepy.

Opinia klientów sklepów na temat konkretnej sieci może wiele o powiedzieć o przyszłości danej marki. Sukces i rozwój w dużej mierze zależy tutaj od zapotrzebowania osób trzecich na dane produkty.
W jakim kierunku zmierza przyszłość określonych sieci? Jaki sklep aktualnie jest na Topie według Polaków?

Globalna firma doradcza OC&C Strategy Consultants specjalnie dla Polski przygotowała kolejny, ósmy już ranking sklepów - Retail Proposition Index. Najważniejszym czynnikiem, jaki zbadano, było to, jak dana sieć jest postrzegana przez klientów. Poza tym zwrócono też uwagę na to, jaki sukces osiągnęła dana sieć w określonym czasie, w tym przychody i wielkość sklepów sieci.

zakupy w Rossmannie

Poznajmy wyniki rankingu!

Na pierwszym miejscu, najpopularniejsza sieć drogerii, czyli Rossmann. Kolejno, w podanej kolejności uplasowały się Nike, Allegro, Lidl, Empik, Ikea, Hebe, 4F, Castorama i Decathlon. Za nimi jeszcze wieleinnych sklepów m.in. H&M, Smyk, Reserved czy Kaufladnd. Na oceny klientów wpływ miało wiele czynników takich jak, wygląd, sklepu, jakość obsługi i wygoda robienia zakupów.

Biedronka i Zara wypadły słabo

Są to sieci sklepów, które w porównaniu do wyników badań z ubiegłych lat wypadły najsłabiej. Spadły o wiele pozycji w dół, co oznacza, że na tle innych sieci mają sporo do poprawienia. Element, który wpływa na plus  Biedronki, jest jej ocena ze względu na ceny. Czy to wystarczy, by utrzymać się na liście ulubionych? Niestety Polacy coraz częściej stawiają na wygodę, liczy się też to jaka opinia cieszy się dana sieć.
Jak będzie za rok? Czy sklepy, które są na topie, utrzymają wysokie pozycje? Bez wątpienia będziemy śledzić te informacje i informować o nich ba bieżąco!
 

gazetka lidl

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie