Blog - Najnowsze informacje o promocjach


28.11
2019
1209

Skorzystaj z promocji z Ding.pl

Skorzystaj z promocji z Ding.pl

Ding to nowoczesny serwis z gazetkami promocyjnymi. Ma wiele innowacyjnych funkcji, które ułatwiają zakupy. Sprawdźcie sami!

Lubisz robić zakupy ale nie koniecznie chcesz przepłacać? Każdy lubi promocje handlowe które umożliwiają zaoszczędzenie pieniędzy, jednak czasami można je przeoczyć. Z pomocą wszystkim którzy szukają ułatwienia w znajdowaniu atrakcyjnych ofert cenowych w swoich ulubionych sklepach, przychodzi serwis internetowy Ding.pl. Można w nim znaleźć aktualne oferty sklepów i większych sieci handlowych, jak również przygotowane najnowsze gazetki promocyjne. Serwis oferuje łatwe wyszukiwanie pożądanych produktów a przydatna w aplikacji możliwość geolokalizacji udostępni adresy najbliższych nam adresów sklepów, w których możemy zrobić zakupy. Opcja ta jest szczególnie przydatna, jeśli nie znamy zbytnio otoczenia w którym aktualnie się znajdujemy (np. przebywamy w podróży, zmieniliśmy adres zamieszkania). Serwis Ding.pl umożliwia zaplanowanie zakupów naszych ulubionych produktów w korzystnych cenach, w wygodny sposób – nie musimy wchodzić na strony internetowe każdej sieci sprzedaży, aby sprawdzać aktualne promocje. Wszystkie gazetki promocyjne najważniejszych sieci handlowych - drogeryjnych, spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego czy wyposażenia wnętrz mamy w jednym serwisie. Ding.pl umożliwi Ci zakupy po najatrakcyjniejszej cenie asortymentu który aktualnie potrzebujesz, prezentując wszystkie propozycje cenowe danego towaru w każdej sieci handlowej. W ten sposób możesz wybrać najlepszy i najatrakcyjniejszy cenowo produkt w danym czasie.

Jeśli bardziej zależy Ci na otrzymywaniu powiadomień dotyczących konkretnej sieci sprzedaży czy wybranego asortymentu, serwis Ding.pl uwzględni Twoje oczekiwania i będzie Cię powiadamiał o ofercie Twoich ulubionych sklepów i zaznaczonych produktów.

Od dzisiaj zakupowe łowy staną się przyjemnością i znaczną oszczędnością czasu, pieniędzy i Twojego zaangażowania. W Ding.pl w prosty sposób przygotujesz swoją listę zakupową a wybranie się na zakupy do konkretnego sklepu nie skończy się rozczarowaniem, że promocja na dany towar już się zakończyła. Zawsze trafisz na asortyment na który oczekujesz w najatrakcyjniejszej cenie. Serwis Ding.pl dostępny jest również bezpłatnie w wygodnej aplikacji na smartphone, dzięki czemu ofertę z promocjami możesz mieć zawsze pod ręką. Ponadto będąc już na zakupach, możesz sprawdzić ofertę promocyjną sąsiednich sklepów aby korzystając z okazji, móc zrobić zakupy w innych sklepach.

Ding został stworzony po to, aby pomóc zaoszczędzić twój cenny czas i pieniądze. Skorzystaj z aplikacji i ciesz się wygodą i atrakcyjnymi zakupami.

Gazetki promocyjne

Kategorie: Artykuł zewnętrzny
Tagi: ding

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie