Blog - Najnowsze informacje o promocjach


Przejęcie Szopi.pl przez Supermercato24!

Przejęcie Szopi.pl przez Supermercato24!

Jeden z najpopularniejszych włoskich e-sklepów spożywczych Supermercato24 przejmuje platformę Szopi.pl.

Jeden z najpopularniejszych włoskich e-sklepów spożywczych Supermercato24 przejmuje platformę Szopi.pl. Platforma ta odpowiada za dostarczanie produktów ze sklepów stacjonarnych. Serwisy te mają ze sobą współdziałać od początku przyszłego roku. Dzięki temu oferta Szopi.pl pojawi się w wielu różnych miastach.

warzywa w torbie papierowej

Co ważniejsze cały proces został już sfinalizowane, chociaż firmy nie podają do publicznej wiadomości wartości całej transakcji. Założyciele platformy Szopi.pl nie opuszczą jednak struktury spółki. W nowym miejscu zajmą się przede wszystkim rozwojem biznesu. Supermercato24 bardzo skorzysta na tej transakcji, ponieważ dzięki temu wejdzie nie tylko na rynek polski, ale też międzynarodowy. Szopi.pl działa obecnie na podobnej zasadzie co Supermercato24. Pracownicy tych sklepów odpowiadają za dostawę zamówionych produktów spożywczych pod wskazany przez klientów adres. Dostawa odbywa się w wyznaczonym przez klienta dniu. Szopi.pl na polskim rynku działa już od trzech lat, m.in. w Krakowie oraz Warszawie.

Dzięki sfinalizowaniu przejęcia platformy Szopi.pl, właściciele Supermercato24 będą mogli liczyć na zdecydowanie większe zyski (nawet o kilkanaście procent) oraz wzrost liczby klientów. Tym samym e-biznes na pewno się rozwinie, a informacje o nim dotrą w różne zakątki współczesnego świata.,

Sprawdź promocje w Lidl!
Kategorie: Aktualności
Tagi: zakupy, zakupy online, shopi.pl

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie