Blog - Najnowsze informacje o promocjach


Outlet Truck Biedronki

Outlet Truck Biedronki

Po wielkim sukcesie namiotów wyprzedażowych, Biedronka postanowiła wprowadzić kolejny innowacyjny pomysł. Mieszkańcy Wielkopolski mogli zajrzeć do mobilnego sklepu i zapoznać się z ofertą Outlet Trucków.

Po wielkim sukcesie namiotów wyprzedażowych, Biedronka postanowiła wprowadzić kolejny innowacyjny pomysł. Mieszkańcy Wielkopolski mogli zajrzeć do mobilnego sklepu i zapoznać się z ofertą Outlet Trucków. Outlet Truck Biedronki jest nie tylko udogodnieniem dla klientów, ale również świetną okazją dla osób poszukujących niezwykłych promocji. W mobilnym outlecie dostaniemy produkty obniżone do 70%.

Przyczepy zmieniają swoje położenie co 7 dni,  dzięki czemu Biedronka dotrze do większej ilości potencjalnych klientów. Przyczepy posiadają powierzchnie 36 m2, a w środku znajduje się 15 palet z produktami. Największym zainteresowaniem cieszą się artykuły gospodarstwa domowego, które w outlecie są wyjątkowo tanie. W przyczepach klienci mogą zapłacić kartą płatniczą. W Outlet Truckach jest klimatyzacja, dzięki czemu w pojeździe jest komfortowa temperatura, nawet w upały.

W Wielkopolsce obecnie są 3 ciężarówki Biedronki, które są otwarte od 9:00 do 20:00.

Kategorie: Aktualności
Tagi: outlet truck, Biedronka, biedronka outlet

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Usługa Allegro Smart została wydłużona o kolejny miesiąc!
Super Promocje
19.05
2020
1209

Usługa Allegro Smart została wydłużona o kolejny miesiąc!

Czy wiesz co zrobić by skorzytsać z darmowej dostawy na Alegro?

Czytaj więcej »
Paulina Kopeć

Paulina Kopeć

Zobacz wszystkie