Blog - Najnowsze informacje o promocjach


Outlet Truck Biedronki

Outlet Truck Biedronki

Po wielkim sukcesie namiotów wyprzedażowych, Biedronka postanowiła wprowadzić kolejny innowacyjny pomysł. Mieszkańcy Wielkopolski mogli zajrzeć do mobilnego sklepu i zapoznać się z ofertą Outlet Trucków.

Po wielkim sukcesie namiotów wyprzedażowych, Biedronka postanowiła wprowadzić kolejny innowacyjny pomysł. Mieszkańcy Wielkopolski mogli zajrzeć do mobilnego sklepu i zapoznać się z ofertą Outlet Trucków. Outlet Truck Biedronki jest nie tylko udogodnieniem dla klientów, ale również świetną okazją dla osób poszukujących niezwykłych promocji. W mobilnym outlecie dostaniemy produkty obniżone do 70%.

Przyczepy zmieniają swoje położenie co 7 dni,  dzięki czemu Biedronka dotrze do większej ilości potencjalnych klientów. Przyczepy posiadają powierzchnie 36 m2, a w środku znajduje się 15 palet z produktami. Największym zainteresowaniem cieszą się artykuły gospodarstwa domowego, które w outlecie są wyjątkowo tanie. W przyczepach klienci mogą zapłacić kartą płatniczą. W Outlet Truckach jest klimatyzacja, dzięki czemu w pojeździe jest komfortowa temperatura, nawet w upały.

W Wielkopolsce obecnie są 3 ciężarówki Biedronki, które są otwarte od 9:00 do 20:00.

Kategorie: Aktualności
Tagi: outlet truck, Biedronka, biedronka outlet

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie