Blog - Najnowsze informacje o promocjach


Wygodne rozwiązanie na Twój taras - fotel wiszący.

Wygodne rozwiązanie na Twój taras - fotel wiszący.

Chcesz w spokoju napić się kawy, przeczytać ciekawą książkę lub po prostu odprężyć się, delikatnie bujając się jak w hamaku? W ofercie Castoramy oraz Leroy Merlin możesz nabyć mebel inny niż wszystkie, wiszące krzesło.

Chcesz w spokoju napić się kawy, przeczytać ciekawą książkę lub po prostu odprężyć się, delikatnie bujając się jak w hamaku? W ofercie Castoramy oraz Leroy Merlin możesz nabyć mebel inny niż wszystkie, wiszące krzesło.

To rozwiązanie doskonale sprawdzi się zarówno w ogrodzie,  na tarasie, jak i w eleganckim pomieszczeniu, pod warunkiem, że będzie zapewniona odpowiednia przestrzeń wolna od mebli, bibelotów. W ofercie znajdują się krzesła wykonane z różnego rodzaju tkanin, materiałów, w różnych kolorach i kształtach. Doskonale ożywią każde pomieszczenie.

Takie krzesło mogą Państwo także wykonać samodzielnie.

W sklepach znajdą Państwo krzesła wykonane z wikliny, drewna, plastiku czy rattanu. Można je montować na stropie, belce bądź gałęzi drzewa. Wytrzymałość takiego krzesła to 130 kg.

 

Więcej wpisów z bloga

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie