Blog - Najnowsze informacje o promocjach


Lidl wprowadza własną markę serów!

Lidl wprowadza własną markę serów!

Lidl zarejestrował nowy znak towarowy marki własnej. Asortyment marki będzie składał się z produktów mlecznych, substytutu nabiału oraz serów.

Lidl zarejestrował nowy znak towarowy marki własnej. Asortyment marki będzie składał się z produktów mlecznych, substytutu nabiału oraz serówObecnie sieć sklepów Lidl posiada około 26 marek własnych, do których należą takie marki, jak: BIO Organic, Pikok, Cien, Tastino, Rzeźnik, Ryneczek Lidla, Grill&Fun, Chrupiące z pieca, Alesto, Cien FOOD FOR SKIN oraz inne. Lidl ciągle rozszerza asortyment marek własnych, dopasowując do potrzeb konsumenta. Jak wynikało z badań, które były przeprowadzone w 2017 roku, udział wartościowy w koszyku spożywczym i chemicznym marek własnych osiągnął około 20%.

Znak towarowy marki własnej "Deska serów Lidla ROZSMAKUJ SIĘ W SERACH ŚWIATA"  został zarejestrowana w urzędzie patentowym.


Sieć sklepów Lidl jest największym dyskontem niemieckim w Polsce. Firma stwierdza, że 70% artykułów spożywczych znajdujących się na półkach sklepów jest od polskich producentów. Nowa linijka serów będzie oferowała tradycyjne sery z całego świata, co sprawi, że klienci sieci Lidl będą mieli jeszcze szerszy wybór nabiału.

Kategorie: Nowości
Tagi: Marka własna, Lidl, ser

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie