Blog - Najnowsze informacje o promocjach


Nowa czekolada od Mondelez Polska – Milka Darkmilk

Nowa czekolada od Mondelez Polska – Milka Darkmilk

Mondelez Polska rozszerza ofertę czekolady Milka o trzy nowe wersje czekolady – ciemna czekolada mleczna, ciemna czekolada mleczna z kawałkami karmelu lub migdałów.

Dzięki nowej formule czekolada Milka darkmilk jest intensywniejsza w smaku, mniej słodka, ale nadal rozpływająca się w ustach. Nowa receptura zawiera więcej masy kakaowej, co sprawia, że jej smak przypomina ciemną czekoladę, ale dzięki delikatności, która charakteryzuje produkty tej marki, możemy stwierdzić, że jest ona idealna dla osób poszukujących mniej słodkiego produktu Milka.

Mondelez Polska zapowiada, że darkmilk to oddzielna i unikalna linia produktów, która jedynie uzupełnia portfolio czekolady Milka. Charakteryzuje się ona nie tylko innym smakiem oraz recepturą, ale również technologią produkcji. Czekolada jest szczególnie intensywnie konszowana, co nadaje jej lekkości oraz delikatności. Firma zapowiada rozszerzenie smaków czekolady darkmilk, a nowe smaki już w fazie testowania.

Milka darkmil jest częścią autorskiego programu Mondelez International, który się nazywa Cocoa Life. Polega on na zapewnieniu stabilnego łańcucha dostaw kakao i na zabezpieczeniu lepszego poziomu życia dla farmerów oraz ich rodzin. Program Cocoa Life również przyczynia się do zasadzenia nowych drzew.

 

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie