Blog - Najnowsze informacje o promocjach


23.04
2019
1209

Samoobsługowa lodziarnia w Warszawie!

Samoobsługowa lodziarnia w Warszawie!

W centrum handlowym Arkadia w Warszawie klienci będą mogli samodzielnie stworzyć wymarzony deser.

Ice Dream to nowa miejscówka w centrum handlowym Arkadia, w którym skosztujemy lodów. Jest to punkt niezwykły, ponieważ klienci będą mogli samodzielnie stworzyć wymarzony deser. Ice Dream daje możliwość łączenia ulubionych smaków i dodatków. Każdy może nałożyć sobie tak dużą porcję, jaką chce.

Proces przygotowania deseru jest bardzo prosty. Wybieramy wafelek lub kubeczek, a następnie komponujemy smaki. Dodajemy tyle lodów i dodatków ile chcemy. Na sam koniec ważymy nasz deser i płacimy przy kasie. Cena jest zależna od wagi naszych lodów.

Ice Dream oferuje nam włoskie lody. Będziemy mogli spróbować wiele tradycyjnych smaków, ale znajdziemy również kilka egzotycznych propozycji. Wśród nietypowych znakomitości znajdziemy zieloną herbatę, wege mango, czarną wanilię, banana, niebieskie migdały i wiele, wiele innych.

Oprócz szerokiego wyboru lodów, mamy szeroki wybór dodatków, które przemienią nasz deser w dzieło sztuki. W galanterii znajdziemy kuleczki z jadalnego brokatu, wiórki czekoladowe, świeże owoce czy kolorową posypkę.

Oprócz lodów Ice Dream oferuje swoim klientom świeżo wyciskane soki oraz wybór najpopularniejszych rodzajów kawy.

Koncepcja samoobsługowej lodziarni przyszła z Włoch. Ice Dream jest pierwszą taką placówką w Polsce. Właściciele planują otworzyć się w innych miejscach, ale na razie musimy się zadowolić punktem w Arkadii.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie