Blog - Najnowsze informacje o promocjach


Żywiec Zdrój wprowadza pierwszą butelkę nadającą się do recyklingu na 100%

Żywiec Zdrój wprowadza pierwszą butelkę nadającą się do recyklingu na 100%
zywiec-zdroj.pl

Do 2020 roku Zywiec Zdrój zamieni wszystkie butelki plastikowe na wytworzone z materiału PET

Firma Żywiec Zdrój planuje zamienić materiał do produkcji butelek z plastiku na nadający się do recyklingu , powiedziano o tym w planie rozwoju firmy. Produkty zrobione z materiału PET można przetworzyć dla produkcji kolejnych artykułów. Przetwarzanie butelek na kolejne butelki pozwoli na zredukowanie zużycia ropy naftowej do zera, a wraz z tym ograniczy emisje CO2 do 45%.

Żywiec Zdrój już od lat realizuje politykę bardziej przyjazna środowisku. Butelki nadają się do recyklingu, a ich kształt i waga pozwalają na wygodniejsze transportowania, co ogranicza ich wpływ na środowisko. Sprawdź w jakich sklepach dostaniesz wodę Żywiec Zdrój w nowej butelce w gazetkach promocyjnych!

zywiec-zdroj.pl

 

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Z opakowaniem na zakupy. Gdzie jest to możliwe?
Polecamy
22.08
2019
1209

Z opakowaniem na zakupy. Gdzie jest to możliwe?

Carrefour zachęca swoich klientów do robienia zakupów z własnymi pojemnikami lub słoikami. Dzięki takiej polityce ludzie mogą znacząco przyczynić się do redukcji odpadów.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie