Blog - Najnowsze informacje o promocjach


Wyjątkowe pomysły na prezenty walentynkowe. SPRAWDŹ!

Wyjątkowe pomysły na prezenty walentynkowe. SPRAWDŹ!

Walentynki to czas kiedy zakochani celebrują swoją miłość. 14 lutego mamy okazję obdarować swoją drugą połówkę drobnym prezentem i spędzić razem czas. Jeśli nie wiesz co wręczyć swojej ukochanej osobie o to kilka pomysłów, które na pewno jej/jemu się spodobają!

Walentynki to dzień, na który czekają wszystkie zakochane osoby. Miłość i uczucie powinno być okazywane sobie nawzajem każdego dnia, jednak 14 lutego jest to łatwiejsze. Nadchodzące Walentynki 2019 to dzień wyjątkowego celebrowania wzajemnego uczucia.

W tym świątecznym dniu można pokazać drugiej połówce, jak bardzo jest ona dla nas ważna. A zatem można obdarować ją wspaniałym upominkiem. Pomysłów na prezenty jest wiele. Każda wystawa sklepowa roi się od upominków walentynkowych. Sklepy dają nam możliwości zakupu wspaniałego prezentu.  Szeroki wachlarz produktów, które obejmuje walentynkowa promocja pozwala nam mile zaskoczyć naszą ukochaną osobę.

Poduszka
Ciekawą oraz romantyczną propozycją na prezent jest poduszka. W sklepach znajdziemy wiele jaśków z romantycznym nadrukiem, za równo dla niej jak i dla niego. Poduszkę możemy zrobić samodzielnie. Nasza druga połówka doceni urok takiej poduchy i tylko przy niej będzie chciał/a zasypiać.

Portfel
Portfel to genialny prezent nie zależenie od wieku i płci. Jest to elegancki upominek, który przyda się każdemu. Do portfela oprócz grosika możemy dołączyć swoje zdjęcie, by ukochana osoba miała nas zawsze w pobliżu.  

Produkty do kąpieli
Zestaw kosmetyków do kąpieli to rewelacyjny pomysł na upominek. Olejek, płyn do kąpieli oraz myjka zapewni ukochanym upragnioną chwilę relaksu. Kąpiel dla drugiej połówki można wzbogaci o romantyczne świeczki zapachowe i płatki róży.

Kubek
Kubek to ciekawy upominek dla niej i dla niego. W sklepach znajdziemy przeróżne wzory i modele dla zakochanych. Do tego prezentu możemy dokupić herbatę, kawę lub kakao - w zależności co uwielbia nasza druga połówka.

Słoik pełen miłości
Słoik pełen miłości to swojego rodzaju laurka dla naszej ukochanej osoby, którą możemy zrobić sami. Słoik zdobimy i zapełniamy go małymi karteczkami, w których wypisujemy za co kochamy naszą drugą połówkę. Słoik możemy również zapełnić słodkościami, w końcu czekolada to symbol miłości.  

 

Wybierając prezent nie można zapomnieć o tym, by był czymś, co znajdzie zastosowanie w codziennym życiu drugiej osoby. W przypadku dekoracyjnej pamiątki powinien współgrać z wystrojem mieszkania.

Więcej wpisów z bloga

Czytnik Kindle za około 310 zł!
Poradnik
Zero Waste - styl życia, który wchodzi do sklepów!
Polecamy
15.03
2019
1209

Zero Waste - styl życia, który wchodzi do sklepów!

Zero Waste to styl życia, który motywuje nas do unikania zbędnego kupowania, używania rzeczy ponownie oraz utylizowania. Do filozofii dołączyły się sieci sklepów sprzedając produkty całkowicie organiczne. O krok dalej poszedł bydgoski Carrefour, w którym zrobimy zakupy do własnych pojemników!

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie