Blog - Najnowsze informacje o promocjach


Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?

Dzień Babci i Dziadka to idealny czas by spotkać się z dziadkami i obdarować ich prezentami. Seniorów możemy zabrać na różne występy, zaoferować chwilę relaksu albo kupić drobny upominek.

Dzień Babci i Dzień Dziadka to bardzo wyjątkowy dzień dla dziadków. Nic dziwnego, że ten tak specjalny dla siebie czas chcieliby spędzić ze swoimi wnukami. A sposobów na spędzania czasu tych najstarszych z tymi najmłodszymi jest mnóstwo.

Bardzo ciekawym pomysłem jest zabranie dziadków w jakieś ciekawe dla nich miejsce. Seniorzy, którzy na co dzień spędzają czas w domu, a stan ich zdrowia na to pozwala, chętnie zwiedzą miejsca w których nigdy jeszcze do tej pory nie byli. Warto sprawdzić, jakie ciekawe wydarzenia kulturalne czy rozrywkowe będą się odbywały w mieście z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Wielu dziadków mimo swojego wielu prowadzi w miarę aktywny tryb życia. W takim przypadku śmiało można się pokusić o jakiś nietypowy i niestandardowy jak na te okazję prezent. Za przykład takiego podarunku można uznać karnet do spa (ze specjalnymi zabiegami dopasowanymi do potrzeb seniorów) czy krótką jednodniową czy kilkudniową (w zależności od finansowych możliwości) wycieczkę w ulubione miejsca dziadków.

Część dziadków woli spędzać czas z rodziną w zaciszu domowym. Warto sprawić im jakiś mały drobiazg. Z pomocą przychodzą różne sklepy takie jak Kaufland, Carrefour, Stokrotka, Intermarche czy POLOMarket. W ich ofercie znajdziemy wiele różnych pomysłów na prezent dla babci i dziadka, takie jak: bombonierki, skarpetki, kubki, ciśnieniomierze lub poduszki.

Listę wszystkich gazetek z promocjami z okazji dnia Babci i Dziadka znajdziesz TUTAJ.   

Niezależnie od tego, w jaki sposób spędzicie ten czas, najważniejsze jest żeby okazać babci i dziadkowi zainteresowanie. Prawdziwą radość dziadkom sprawi nie wartość prezentu, a gest i czas spędzony z najbliższymi.

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Wygodne rozwiązanie na Twój taras - fotel wiszący.
Poradnik
23.08
2019
1209

Wygodne rozwiązanie na Twój taras - fotel wiszący.

Chcesz w spokoju napić się kawy, przeczytać ciekawą książkę lub po prostu odprężyć się, delikatnie bujając się jak w hamaku? W ofercie Castoramy oraz Leroy Merlin możesz nabyć mebel inny niż wszystkie, wiszące krzesło.

Czytaj więcej »
Marcin Ofertowicz

Marcin Ofertowicz

Zobacz wszystkie