Blog - Najnowsze informacje o promocjach


Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?

Dzień Babci i Dziadka to idealny czas by spotkać się z dziadkami i obdarować ich prezentami. Seniorów możemy zabrać na różne występy, zaoferować chwilę relaksu albo kupić drobny upominek.

Dzień Babci i Dzień Dziadka to bardzo wyjątkowy dzień dla dziadków. Nic dziwnego, że ten tak specjalny dla siebie czas chcieliby spędzić ze swoimi wnukami. A sposobów na spędzania czasu tych najstarszych z tymi najmłodszymi jest mnóstwo.

Bardzo ciekawym pomysłem jest zabranie dziadków w jakieś ciekawe dla nich miejsce. Seniorzy, którzy na co dzień spędzają czas w domu, a stan ich zdrowia na to pozwala, chętnie zwiedzą miejsca w których nigdy jeszcze do tej pory nie byli. Warto sprawdzić, jakie ciekawe wydarzenia kulturalne czy rozrywkowe będą się odbywały w mieście z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Wielu dziadków mimo swojego wielu prowadzi w miarę aktywny tryb życia. W takim przypadku śmiało można się pokusić o jakiś nietypowy i niestandardowy jak na te okazję prezent. Za przykład takiego podarunku można uznać karnet do spa (ze specjalnymi zabiegami dopasowanymi do potrzeb seniorów) czy krótką jednodniową czy kilkudniową (w zależności od finansowych możliwości) wycieczkę w ulubione miejsca dziadków.

Część dziadków woli spędzać czas z rodziną w zaciszu domowym. Warto sprawić im jakiś mały drobiazg. Z pomocą przychodzą różne sklepy takie jak Kaufland, Carrefour, Stokrotka, Intermarche czy POLOMarket. W ich ofercie znajdziemy wiele różnych pomysłów na prezent dla babci i dziadka, takie jak: bombonierki, skarpetki, kubki, ciśnieniomierze lub poduszki.

Listę wszystkich gazetek z promocjami z okazji dnia Babci i Dziadka znajdziesz TUTAJ.   

Niezależnie od tego, w jaki sposób spędzicie ten czas, najważniejsze jest żeby okazać babci i dziadkowi zainteresowanie. Prawdziwą radość dziadkom sprawi nie wartość prezentu, a gest i czas spędzony z najbliższymi.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie