Blog - Najnowsze informacje o promocjach


08.01
2018
1209

Prezent na Dzień Dziadka – co kupić?

Prezent na Dzień Dziadka – co kupić?

Dzień Dziadka to wyjątkowa okazja, dlatego trzeba już teraz pomyśleć o zakupie podarunku. Nie wiesz co kupić? Nie przejmuj się! Przygotowaliśmy kilka propozycji z prezentami, z których dziadek powinien być zadowolony. Zapoznaj się!

Szachy

Pierwszym pomysłem na prezent z okazji Dnia Dziadka mogą być szachy, warcaby lub karty. Dziadek powinien być zadowolony, ponieważ będzie mógł grać na co dzień w różne gry z rodziną i przyjaciółmi. Taki podarunek z pewnością wywoła uśmiech na jego twarzy!

Gramofon i płyty winylowe

Kolejną propozycją na podarunek dla Dziadka może być gramofon i płyty winylowe z muzyką z dawnych lat. W sklepach coraz częściej pojawiają się sprzęty w promocyjnych cenach, jak również winyle w wyjątkowych wydaniach! Polecamy!

Zadbaj o zdrowie dziadka!

Jeśli chcesz zadbać o zdrowie dziadka, to możesz pokusić się o zakup suplementów diety i witamin. Dzięki nim dziadek zyska więcej energii i sił do życia! Dodatkowo, proponujemy też wybrać się do apteki i kupić herbatę rozgrzewającą, która idealnie sprawdzi się w sezonie zimowym.

Książka – idealny prezent na każdą okazję

Większość seniorów w wolnym czasie lubi czytać książki. Jeśli nie wiemy, czy wybrana przez nas książka przypadanie do gustu dziadkowi, to możemy go delikatnie podpytać o ulubiony gatunek literacki. Obecnie w księgarniach znajdziemy wiele promocji i ciekawych ofert!

Oprócz prezentu nie możemy również zapomnieć o tym, że dla Dziadka najważniejsza będzie nasza obecność i spędzenie czasu poprzez rozmowę, grę w szachy, czy obejrzenie filmu. Nie zapomnij o tym!

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie