Blog - Najnowsze informacje o promocjach


05.01
2018
1209

Co robić, żeby zachować smukłą sylwetkę zimą?

Co robić, żeby zachować smukłą sylwetkę zimą?

W sezonie zimowym większość z nas ma większą skłonność do przybierania na wadze. Dzieje się tak, ponieważ z powodu brzydkiej i mroźnej aury, wiele czasu spędzamy w domu i praktycznie nie zażywamy ruchu. Niestety, często też podjadamy różne przysmaki, głównie z powodu nudy. To duży błąd! Oto kilka porad, dzięki którym zachowasz smukłą sylwetkę podczas zimy! Przeczytaj!

Zacznij ćwiczyć!

W sezonie zimowym bardzo ciężko zmotywować się do uprawiania jakiegokolwiek sportu, ponieważ brakuje nam motywacji. Warto się jednak przełamać i zacząć ćwiczyć. Od czego zacząć? Najlepiej od niewymagających i prostych aktywności fizycznych. Dzięki regularnym ćwiczeniom zyskamy mnóstwo satysfakcji, nie przybędzie nam zbędnych kilogramów oraz będziemy mogli cieszyć się energią do życia!

Odkryj ciekawą pasję!

Dzięki nowemu hobby nie będziesz miała czasu na nudę i unikniesz podjadania smakołyków! Dodatkowo, interesujące zajęcie da Ci wiele radości i satysfakcję. Jeśli nie wiesz, czym się zająć w wolnym czasie to zajrzyj do internetu, gdzie z pewnością znajdziesz mnóstwo ciekawych pomysłów. Zacznij działać!

Jedz zdrowo!

Podczas zimy zadbaj o to, co jesz! Na pewno polecamy jak najczęściej spożywać ryby, ponieważ są bogate w kwasy omega-3 i jajka, bo zapewniają energię! Poza tym jedz dużo warzyw mających w składzie witaminę C oraz dodawaj do potraw składniki takie jak cebula i czosnek. Dzięki nim odporność twojego organizmu nie będzie zagrożona!

Kategorie: Poradnik
Tagi: zima, dieta, Sport, hobby, zdrowa żywność

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie