Blog - Najnowsze informacje o promocjach


04.01
2018
1209

Pomysły na prezent na Dzień Babci

Pomysły na prezent na Dzień Babci

Dzień Babci już 21 stycznia! Z tej okazji warto kupić wyjątkowy prezent. Niestety zazwyczaj nie wiemy, co mogłoby sprawić dużą przyjemność bliskiej osobie. Co zrobić w tej sytuacji? Proponujemy zapoznać się z naszymi propozycjami podarunków, z których każda Babcia z pewnością się ucieszy. Sprawdź!

Pierwszą propozycją prezentu na Dzień Babci jest książka. Przeczytanie książki z gatunku – romans lub poradnik kulinarny powinno sprawić Babci dużą przyjemność. Dobra literatura to świetny sposób na zabicie nudy w długie zimowe wieczory!

Każdej babci z pewnością spodobałby się też kubek z ładnym motywem graficznym, na którym znajdywałoby się jej imię lub krótkie życzenia. Każdego dnia, gdy babcia będzie pić ulubioną herbatę, czy kawę, będzie również miło wspominać podarunek.

Nasze babcie są również świetnymi gospodyniami, które gotują nam pyszne potrawy. Z okazji Dnia Babci można podarować im wyjątkowy zestaw kuchenny! W sklepach znajdziemy ciekawe propozycje takich produktów, które zwykle cechują się jakością i funkcjonalnością.

Sprawdzonym pomysłem na prezent na Dzień Babci są też kosmetyki. Gdzie się po nie wybrać? Najlepiej do drogerii, w której znajdziemy produkty pielęgnujące przeznaczone dla seniorów. Jeśli nie będziemy wiedzieć co kupić, warto poradzić się ekspedientki.

Najwięcej radości Babci i tak sprawi nasza obecność. Warto poświęcić ten dzień dla niej i porozmawiać, obejrzeć album ze zdjęciami rodzinnymi lub przygotować wspólnie jakieś danie. Nie zapomnij o tym!

Więcej wpisów z bloga

Sklep Lidl wypuszcza na rynek ciuchy z recyklingu!
Polecamy
13.09
2019
1209

Sklep Lidl wypuszcza na rynek ciuchy z recyklingu!

Już od 12 września w sklepach Lidl możemy zakupić wysokiej jakości ciuchy, przetworzone z odpowiednich tkanin pochodzących z recyklingu. Odzież dostępna jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Czytaj więcej »
Kaufland stawia na marki własne i asortyment dla domu
Recenzja
28.08
2019
1209

Kaufland stawia na marki własne i asortyment dla domu

Nowym trendem na rynku zagranicznym, szczególnie niemieckim, to marki własne. Zarówno Lidl, jak i Kaufland przenoszą tę modę na rynek polski. Na sklepowych półkach Kauflandu znajdziemy ponad 2000 produktów marki własnej – K-Classic.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie