Blog - Najnowsze informacje o promocjach


03.01
2018
1209

Co spakować na zimową górską wycieczkę?

Co spakować na zimową górską wycieczkę?

Większość osób w górach zimą  jeździ na nartach lub snowboardzie na ośnieżonych i nowoczesnych stokach. Niektórzy wolą natomiast chodzić po górskich terenach i podziwiać niesamowite zimowe krajobrazy. Co warto wziąć na wycieczkę górską? Jaki strój ochroni nas przed zimnem i zapewni wygodę? Zapoznaj się z naszymi poradami!

Wycieczka w góry

Jeśli wybieramy się na niewymagającą wycieczkę w góry, która będzie raczej spacerem, to możemy wziąć ze sobą kilka drobnych rzeczy. Z pewnością trzeba zabrać jakąś żywność. Przygotuj kilka kanapek, małą paczkę kabanosów i batoniki czekoladowe lub czekoladę. Dzięki temu na wycieczce nikt nie będzie głodny i każdy zyska mnóstwo energii! Jedzenie warto zapakować do niedużego plecaka, do którego można też schować aparat fotograficzny, czy telefon.

Jak się ubrać na wyprawę w góry?

Gdy podejmiemy decyzję o tym, że chcemy się wybrać na długą wyprawę górską, to oprócz jedzenia i drobnych rzeczy potrzebny będzie nam wygodny i ciepły strój. Przede wszystkim trzeba założyć bieliznę termoaktywną, odprowadzającą wilgoć na zewnątrz. Następnie powinniśmy zaopatrzyć się w jakościowe i ciepłe spodnie oraz kurtkę przeciwwiatrową. Nie można zapomnieć o nieprzemakalnych butach zimowych, czapce z nausznikami oraz grubych rękawicach.

Apelujemy również o rozwagę! Zimowe warunki w górach bywają bardzo trudne, dlatego jeśli nie czujemy się na siłach, to lepiej nie ryzykować i zrezygnować z górskiej wyprawy. Bezpieczeństwo jest najważniejsze!

Kategorie: Poradnik
Tagi: wycieczka w góry, wycieczki, góry

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie