Blog - Najnowsze informacje o promocjach


20.12
2017
1209

Narty 2018 - zadbaj o bezpieczeństwo na stoku!

Narty 2018 - zadbaj o bezpieczeństwo na stoku!

Większość osób zdecydowało się już na wyjazdy na narty, na których często zdarza się, że poprzez nieuważne zachowanie lub brawurową jazdę na stokach, dochodzi do nieszczęśliwych wypadków. Jak tego uniknąć i w spokojny sposób cieszyć się wyjazdem narciarskim? Przygotowaliśmy kilka porad, dzięki którym dowiesz się w jaki sposób zachować bezpieczeństwo na stoku narciarskim. Przeczytaj!

Narty 2018 - Zadbaj o kondycję przed wyjazdem na narty!

Jeżdżąc na nartach bez przygotowania kondycyjnego możemy zrobić sobie krzywdę. Dlaczego? Zjeżdżanie ze stoku jest ogromnym wysiłkiem dla naszych mięśni i jeśli ich odpowiednio nie przygotujemy to możemy nabawić się poważnej kontuzji. Lepiej tego uniknąć i na kilka tygodni przed wyjazdem poćwiczyć na siłowni oraz zadbać o formę!

Wyjazdy na narty - dobierz sprzęt narciarski do swoich umiejętności

Nie ma nic gorszego niż niedobrany sprzęt narciarski do umiejętności. Jeśli wybierzemy rzeczy dla profesjonalistów to na stoku możemy mieć poważne problemy z utrzymaniem się na nogach i przede wszystkim jazdą, co w konsekwencji prowadzi do uszkodzenia zdrowia. Radzimy, by przed podjęciem decyzji o wyborze sprzętu narciarskiego, spytać się o zdanie specjalisty.

Wystrzegaj się brawurowej jazdy na nartach!

Wiele osób zapomina, że brawurowa jazda nigdy nie przynosi niczego dobrego i prowadzi do wypadków, które zwykle kończą się kontuzją. Jazda na nartach w nieostrożny i szybki sposób może również doprowadzić do uszkodzenia zdrowia innej osoby. Jeśli posiadamy duże doświadczenie i umiejętności narciarskie, to możemy wybrać się na trudniejsze odcinki tras.

Zachęcamy do zapoznania się z gazetkami promocyjnymi, w których znajdziemy niesamowite oferty dla narciarzy. Sprawdź, TUTAJ!

 

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie