Blog - Najnowsze informacje o promocjach


19.12
2017
1209

Postanowienia noworoczne – poznaj 5 najpopularniejszych!

Postanowienia noworoczne – poznaj 5 najpopularniejszych!

Każdy z nas z pewnością ma jakieś postanowienia noworoczne na 2018 rok i chciałby je zrealizować z jak najlepszym skutkiem. Niektórzy stawiają sobie wymagające cele, inni podchodzą do postanowień  mniej ambicjonalnie, jednak wszyscy w jakiś sposób chcą zmienić swoje życie na lepsze! Poznaj 5 najpopularniejszych postanowień na Nowy Rok 2018!

Dieta

Postanowienia noworoczne zwykle dotyczą kwestii zdrowego trybu życia, na który składa się dieta i aktywność fizyczna. To świetne postanowienie na Nowy Rok 2018! By je zrealizować trzeba mieć w sobie mnóstwo chęci i cierpliwości, ponieważ efekty nie przyjdą od razu.

Rzucanie palenia papierosów

Wiele osób, którzy nałogowo palą papierosy chcą je rzucić wraz z początkiem nowego roku. To bardzo popularne postanowienie noworoczne. Wielu udaje się tego dokonać mimo, iż na początku nie jest im lekko i muszą poradzić sobie z wytrwałością.

Czytanie książek

Od kilku lat bardzo popularnym postanowieniem na Nowy Rok jest przeczytanie, jak największej ilości książek. Dzięki literaturze dowiadujemy się wielu ciekawych rzeczy, przeżywamy wyjątkowe emocje i rozwijamy swoją wyobraźnię. Życzymy samych świetnych lektur w 2018 roku!

Wakacje marzeń

Postanowienie noworoczne może też dotyczyć podróżowania! Mnóstwo osób planuje w 2018 roku wyjątkowe wyjazdy, najczęściej do egzotycznych miejsc. Niektórzy decydują się też na wymagające wycieczki w najbardziej odległe miejsca świata!

Miłość

Postanowienie noworoczne może być również związane ze znalezieniem życiowej miłości. Niestety, nie jest to proste, ponieważ nie da się tego zaplanować. Warto jednak próbować poznawać ludzi, może się okazać, że w końcu trafimy na miłość swojego życia!

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie