Blog - Najnowsze informacje o promocjach


12.12
2017
1209

Najlepsze sposoby na świąteczne przejedzenie

Najlepsze sposoby na świąteczne przejedzenie

Podczas Świąt Bożego Narodzenia na stole jest tyle pysznych potraw, że trudno jest się im oprzeć. Niestety, często zapominamy, że jeśli zjemy za dużo to będziemy musieli się zmagać z różnymi dolegliwościami żołądkowymi oraz złym samopoczuciem. Przedstawiamy kilka niezawodnych sposobów, jak temu zapobiec! Sprawdź!

Jeśli zjemy za dużo podczas Świąt, to koniecznie trzeba też napić się wody. Po co? Niegazowana woda mineralna oczyści z toksyn i właściwie nawodni nasz organizm. Najlepiej wypić małymi łykami od 2 do 2,5 litra. Można też zaparzyć zioła, które będą zawierać: łopian, cykorię, skrzyp polny, nasiona czarnuszki oraz korzeń mniszka lekarskiego. Gwarantujemy, że pomogą!

Przejadłeś się i źle się czujesz? Pomóc może niewymagająca aktywność fizyczna, czyli np. spacer po parku, jogging lub rekreacyjne pływanie na basenie. Polecamy też wizytę w saunie, ponieważ wysoka temperatura spowoduje, że wypocimy wszelkie toksyny z organizmu i będziemy mieć lepsze krążenie.

Niektórzy twierdzą, że najlepszym rozwiązaniem na przejedzenie jest głodówka. To duży błąd! Jeśli przestaniemy jeść możemy się nabawić poważnych problemów zdrowotnych. Tak drastyczny detoks spowolni pracę naszego układu immunologicznego, co w konsekwencji podniesie poziom białych krwinek i będziemy bardziej podatni na różne infekcje.

Proponujemy zastosować dietę do 600 kalorii. Jakie składniki powinna zawierać? Na pewno warzywa strączkowe, szpinak, jarmuż. winogrona, aronię i żurawinę. Odradzamy też spożywanie mięsa.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie