Blog - Najnowsze informacje o promocjach


11.12
2017
1209

Jak samodzielnie zrobić oświetlenie na choinkę?

Jak samodzielnie zrobić oświetlenie na choinkę?

W niemal każdym sklepie znajdziemy oświetlenie na choinkę. Niestety, oferowane propozycje są mało oryginalne i niczym szczególnym się nie wyróżniają. W tej sytuacji można zrobić dekoracyjne światełka samemu. To naprawdę proste! Zapoznaj się z naszymi propozycjami!

Pierwszą propozycją są lampki z piłeczek pingpongowych. Jak je zrobić? Najpierw trzeba zaopatrzyć się w piłeczki i delikatnie je ponacinać. Następnie należy przygotować sznur z malutkimi światełkami, jego długość zależy od wielkości posiadanej przez nas choinki. Teraz piłeczki nakładamy na światełka i mamy gotową dekorację choinkową! Zapewniamy, że będą się prezentowały niezwykle oryginalnie oraz dodadzą świątecznemu drzewku wyrazistości.

Naszym kolejnym pomysłem jest stworzenie niezwykłej girlandy! By ją zrobić potrzebne będą papierowe papilotki przeznaczone do muffinek oraz sznur ze światełkami o ciepłej barwie. Na spodzie każdego papilotka na muffiny wycinamy mały otwór, przez który musi przejść lampka. Gotowe! Tak wykonaną girlandę można zawiesić na choinkę, ale również będzie pasowała w innych aranżacjach. Polecamy!

Możesz też zrobić brokatowe oświetlenie na choinkę. W jaki sposób? Wystarczy, że kupisz kilka małych żarówek i obtoczysz je w brokatowej substancji. Najbardziej będą pasowały złote lub srebrne odcienie brokatu, które są  hitem tego sezonu! Dzięki tym lampkom twoje drzewko świąteczne nabierze nowoczesnego stylu!

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie