Blog - Najnowsze informacje o promocjach


08.12
2017
1209

Udekoruj choinkę według najnowszych trendów!

Udekoruj choinkę według najnowszych trendów!

Przystrojona choinka jest wyjątkowym symbolem Świąt Bożego Narodzenia. Co roku staramy się, by wyglądała pięknie i szukamy modnych trendów w sklepach z dekoracjami świątecznymi. Jak ozdobić bożonarodzeniowe drzewko w tym roku? Podpowiadamy!

W tym sezonie w sklepach królują dekoracje choinkowe w kolorach: kobaltu, szmaragdu i fioletu. Dlaczego? Ciemne barwy znakomicie komponują się z zielenią i sprawią, że drzewko będzie wyglądało niezwykle subtelnie. Dodatkowo, można pokusić się o złote i srebrne ozdoby, które ożywią choinkę. Ważne jest również oświetlenie, zdecydowanie odradzamy kolorowe światełka, ponieważ popsują uzyskany efekt. Dobrym pomysłem jest zawieszenie lampek, dających ciepłe światło.

Choinka z białymi dekoracjami również będzie się znakomicie prezentować. To propozycja dla wszystkich, którzy lubią ozdoby w jednym kolorze i nie gustują w eksperymentalnych rozwiązaniach. Coraz modniejszy staje się natomiast wystrój choinkowy w stylu skandynawskim, który charakteryzuje się minimalizmem i elegancją. Dobrym pomysłem jest też kupienie ażurowych ozdób takich jak: aniołki, dzwoneczki, gwiazdki, czy wstążki.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie