Blog - Najnowsze informacje o promocjach


07.12
2017
1209

Ceny karpia w sklepach – porównanie

Ceny karpia w sklepach – porównanie

Czas powoli planować świąteczne zakupy spożywcze. W wielu sklepach już teraz znajdziemy ciekawe promocje na najpopularniejszą świąteczną rybę – karpia. Sprawdziliśmy, jakie są ceny tego rodzaju ryb – świeżych oraz mrożonych w sklepach. Gdzie najtaniej kupić karpia? Przeczytaj.

Tesco

W najnowszej ofercie Tesco żywy karp oferowany jest w bardzo atrakcyjnej cenie – jedyne 13,99 złotych za kilogram.

Lidl

W dniach 14 – 17 grudnia w ramach specjalnej, świątecznej promocji świeży, 100-gramowy płat karpia kupimy już za 1,99 złotych.

Auchan

Obecnie w sklepach sieci Auchan tuszę karpia możemy zakupić w cenie 22,99 złotych za kilogram, natomiast wersja w plastrach wyceniana jest na 25,99zł.

Carrefour

Oferta na karpia prezentowana przez Carrefour jest w tej chwili najbardziej korzystna cenowo. Za żywą rybę zapłacimy w tej chwili  9,99zł za kilogram karpia pochodzącego z polskiej hodowli. Sieć przygotowała jednak specjalną ofertę dla posiadaczy aplikacji Carrefour. Osoby, które posiadają kupon z aplikacji będą mogły nabyć rybę w specjalnej cenie – 8,99 za kilogram.

Kaufland

W tym niemieckim supermarkecie za płat karpia zapłacimy 26,90. Tusza będzie nas kosztować 21,90 za kilogram, natomiast dzwonko nabędziemy w cenie 23,90 za kg.

Jak co roku, karpia kupimy także w mniejszych sklepach oraz na targowiskach. Należy mieć na uwadze że ceny karpi rosną wraz ze zbliżającym się terminem świąt dlatego też zakupy najlepiej robić jak najwcześniej.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie