Blog - Najnowsze informacje o promocjach


07.12
2017
1209

Ceny karpia w sklepach – porównanie

Ceny karpia w sklepach – porównanie

Czas powoli planować świąteczne zakupy spożywcze. W wielu sklepach już teraz znajdziemy ciekawe promocje na najpopularniejszą świąteczną rybę – karpia. Sprawdziliśmy, jakie są ceny tego rodzaju ryb – świeżych oraz mrożonych w sklepach. Gdzie najtaniej kupić karpia? Przeczytaj.

Tesco

W najnowszej ofercie Tesco żywy karp oferowany jest w bardzo atrakcyjnej cenie – jedyne 13,99 złotych za kilogram.

Lidl

W dniach 14 – 17 grudnia w ramach specjalnej, świątecznej promocji świeży, 100-gramowy płat karpia kupimy już za 1,99 złotych.

Auchan

Obecnie w sklepach sieci Auchan tuszę karpia możemy zakupić w cenie 22,99 złotych za kilogram, natomiast wersja w plastrach wyceniana jest na 25,99zł.

Carrefour

Oferta na karpia prezentowana przez Carrefour jest w tej chwili najbardziej korzystna cenowo. Za żywą rybę zapłacimy w tej chwili  9,99zł za kilogram karpia pochodzącego z polskiej hodowli. Sieć przygotowała jednak specjalną ofertę dla posiadaczy aplikacji Carrefour. Osoby, które posiadają kupon z aplikacji będą mogły nabyć rybę w specjalnej cenie – 8,99 za kilogram.

Kaufland

W tym niemieckim supermarkecie za płat karpia zapłacimy 26,90. Tusza będzie nas kosztować 21,90 za kilogram, natomiast dzwonko nabędziemy w cenie 23,90 za kg.

Jak co roku, karpia kupimy także w mniejszych sklepach oraz na targowiskach. Należy mieć na uwadze że ceny karpi rosną wraz ze zbliżającym się terminem świąt dlatego też zakupy najlepiej robić jak najwcześniej.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie