Blog - Najnowsze informacje o promocjach


06.12
2017
1209

Co zrobić, by nie kupić bliskiej osobie niechcianego prezentu pod choinkę?

Co zrobić, by nie kupić bliskiej osobie niechcianego prezentu pod choinkę?

Okres przedświąteczny bywa dla większości z nas niezwykle stresujący. Dlaczego? Wtedy kupujemy prezenty pod choinkę swoim bliskim i często nie wiemy, czy wybrane rzeczy przypadną im do gustu. Według badania przeprowadzonego przez Kantar TNS dla eBay, co trzeci Polak dostaje w Święta Bożego Narodzenia niechciany upominek. Dowiedz się więcej!

Badanie Kantar TNS dla eBay, wykazało, że przed tegorocznymi Świętami Bożego Narodzenia każdy Polak kupi średnio siedem prezentów dla bliskich i wyda na nie około 530 złotych. Czy świąteczne upominki się im spodobają? Niekoniecznie, ponieważ w zeszłym roku aż 30% ankietowanych otrzymało niechciany prezent gwiazdkowy. Co ciekawe, 42% z nich zadeklarowało, że zatrzymuje taki upominek. Uważają, że pozbycie się go byłoby niegrzeczne. Na sprzedaż niechcianego podarunku zdecydował się, co dziesiąty respondent.

Jak kupić udane prezenty pod choinkę? Według badania przeprowadzonego przez Kantar TNS dla eBay, aż 46% respondentów chciałoby otrzymać podarunek, który nawiązywałby do ich zainteresowań i osobowości. Na ten temat wypowiedziała się też dyrektor zarządzająca na Polskę i Europę Centralną w eBay - Małgorzata Gliszczyńska. 

– Znalezienie prezentu, który wpisuje się w często wyszukane zainteresowania naszych najbliższych, nie jest łatwym zadaniem. Żeby ułatwić polskim kupującym świąteczne zakupy, udostępniliśmy dziesiątki ofert z darmową i szybką wysyłką do Polski z całego świata. W ten sposób chcemy zachęcać do znalezienia idealnych prezentów, które będą odzwierciedlać osobowość i nawet najbardziej oryginalne hobby. Na pewno jest z czego wybierać, bo oferta eBay sięgnęła w tym roku ponad 1,1 miliarda produktów.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie