Blog - Najnowsze informacje o promocjach


05.12
2017
1209

Wypoczynek w górach – gdzie pojechać?

Wypoczynek w górach – gdzie pojechać?

Z roku na rok w sezonie zimowym coraz więcej osób decyduje się na wypoczynek w górach. To idealne miejsce na relaks i zdystansowanie się od codziennych problemów i obowiązków. Gdzie pojechać? Oto trzy atrakcyjne propozycje, z którymi po prostu musisz się zapoznać!

Atrakcje w Zakopanem

Z pewnością warto się wybrać do Zakopanego, ponieważ oferuje turystom mnóstwo ciekawych atrakcji takich jak: wjechanie kolejką na Kasprowy Wierch, jazda na psim zaprzęgu, czy wzięcie udziału w kuligu. Dodatkowo, można spacerować pod reglami – to wyjątkowo malownicze miejsce wywołujące zachwyt. Regenerację sił i dobrą zabawę zapewni nam nowoczesny Aquapark w Zakopanem, w którym jest rwąca rzeka, bicze wodne, kaskady, leżanki podwodne, kilka jacuzzi i sauna. Dużą dawkę emocji dostarczą zjeżdżalnie, najdłuższa ma aż 166 metrów!

Piękne zimowe szlaki w Karpaczu!

W Karkonoszach znajdują się piękne, niezbyt wymagające i właściwie oznakowane szlaki zimowe dla turystów. Dodatkowo, po drodze można odwiedzić jakieś schronisko - szczególnie polecamy Samotnię, która znajduje się w malowniczym miejscu nad Małym Stawem. Warto również odwiedzić świątynię Wang, która jest jedynym takim zabytkiem architektury romańskiej na terenie Polski. W Karpaczu organizowane są również kuligi. Polecamy!

Odpoczynek w Bukowinie Tatrzańskiej!

Ostatnim polecanym przez nas miejscem jest Bukowina Tatrzańska, w której można podziwiać wyjątkowe górskie krajobrazy oraz folklorystyczną architekturę. Warto też odwiedzić okoliczne karczmy, gdzie trzeba zjeść tradycyjne potrawy. Dodatkowo, w Bukowinie znajdują się termy z 12 basenami, centrum spa oraz wellness oraz licznymi atrakcjami dla dzieci.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie