Blog - Najnowsze informacje o promocjach


04.12
2017
1209

Telewizor z Full HD w promocyjnej cenie w Biedronce!

Telewizor z Full HD w promocyjnej cenie w Biedronce!

W Biedronce coraz częściej pojawiają się nowoczesne i jakościowe produkty technologiczne. Tym razem w popularnym dyskoncie będzie można kupić telewizor LED TV 32" Full HD marki Hykker. Co trzeba o nim wiedzieć? Ile kosztuje? Sprawdź!

Już od 7 grudnia w sklepach sieci Biedronka będzie można kupić telewizor LED TV 32" Full HD marki Hykker. Jego koszt to jedyne 699 złotych!

Czy opłaca się go kupić? Zdecydowanie tak, ponieważ zawiera wysoką rozdzielczość - 1920x1080, która dostarcza niesamowitych efektów wizualnych. Dodatkowo, dzięki wielkości ekranu oraz podświetleniu LED, obraz jest niezwykle wyrazisty.

Co jeszcze oferuje telewizor Hykker? Tuner naziemnej telewizji cyfrowej drugiej generacji DVB-T2, dający możliwość oglądania audycji naziemnych w technologii Full HD, trzy wejścia HDMI, port USB, gniazda - VGA, CI, SCART oraz gniazdo słuchawek. Do urządzenia dołączony jest również pilot sterujący oraz instrukcja w kilku językach: polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim i portugalskim.

Warto zaznaczyć, że telewizor LED TV 32" Full HD marki Hykker można też zamontować na ścianie, co jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem!

Polecamy!

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie